Jesteś tutaj

Gama – dwa otwarcia w dwa dni

Dnia 14 lutego 2019 r. PSS Giżycko uroczyście otworzyło swoją pierwszą Gamę. Dzień później do grona sklepów Gama dołączyła kolejna placówka GS „SCH” Wołomin w miejscowości Czarna. Jest to trzecia Gama Mini w Spółdzielni.

Placówka w Giżycku to 100 metrowy sklep, który zmienił swój wygląd. Wymienione zostały podłogi, pomalowano ściany, a na sali sprzedaży pojawiło się nowe wyposażenie. Prezes Spółdzielni postawił na nowoczesne i wygodne zakupy. Klienci z różnych okolic miasta odwiedzili nowy sklep. Byli zachwyceni przemianą obiektu, dużym wyborem towarów, atrakcyjnymi cenami. DJ i Gamuś zapraszali klientów muzyką, niespodziankami i degustacjami.

Natomiast sklep w Czarnej położony jest przy uczęszczanej przez mieszkańców i przejezdnych drodze, w niedalekiej odległości od szkoły. Obiekt został zmodernizowany, zaaranżowany zgodnie ze standardami Gama, aby bardziej efektywnie wykorzystać powierzchnię sprzedaży. Klienci mogli nabyć w Gamie wiele produktów w atrakcyjnych cenach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W piątek, 6 lipca nastąpiło ponowne otwarcie sklepu ALDI przy al. Wojska Polskiego w Kaliszu. Sklep został przebudowany i zmodernizowany. W dniu otwarcia klienci skorzystali z promocji, degustacji oraz licznych atrakcji, w tym animacji dla dzieci.

20 lutego został otwarty piąty sklep Gama w Radzyniu Podlaskim. Placówka o powierzchni 280 m2 sali sprzedaży przeszła gruntowny remont – wymiana wyposażenia, wprowadzenie nowych kategorii i standardów wizualizacji.

X