Jesteś tutaj

Festiwal azjatyckich smaków w TOPAZie

Specjalnie na życzenie klientów sklepu TOPAZ w CH Ferio Wawer w Warszawie wprowadzona została seria „Kulinarne podróże z TOPAZem”. Festiwal azjatyckich smaków trwa w dniach 16-29 stycznia 2020 r.

W sklepie TOPAZ w CH Ferio Wawer klienci mogą odkryć szeroką gamę smaków prosto z Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Najwyższej jakości produkty do własnoręcznego przygotowania sushi – oryginalny ryż, pachnące nori, marynowany imbir, wasabi, maty bambusowe, pałeczki i wiele innych przydatnych artykułów dla domorosłych miłośników japońskich przysmaków znajdują się w ofercie. Dla chcących rozpocząć swoją przygodę z sushi przygotowano również specjalne zestawy.

Azja to jednak nie tylko sushi - Azja to ogrom różnorodnych smaków, które zaskakują. Grzyby mun, świeże tofu, shitake, przepyszne azjatyckie makarony – ryżowe oraz chow mein, oryginalne przyprawy i dodatki (sosy rybne, sojowe, ostrygowe).

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 26 listopada 2018 r. trwa ostatnia z serii urodzinowych loterii Topaz. Klienci mają szansę wygrać prezenty pod choinkę w najnowszej akcji „Gwiazdka z Topaz-em”. Nagrodą główną jest samochód osobowy.

Topaz przygotował dla swoich klientów loterię zakupową, która ma rozpocząć się 12 stycznia br. Zwycięzcy odbiorą bony na darmowe zakupy. Jest to druga tego typu akcja tej sieci.

X