Jesteś tutaj

Dziewiąte centrum dystrybucyjne Lidla będzie na Śląsku

Nowa inwestycja Lidla powstanie w Gródkowie w gminie Psary. Sieć w czerwcu tego roku planuje otworzyć dziewiąte w Polsce centrum dystrybucyjne. Działka, na której działać będzie centrum ma 20 ha powierzchni. Na niej stanął magazyn o powierzchni 45 tys. mkw. W związku z nową inwestycją Lidl poszukuje pracowników, do obsadzenia jest ponad 220 miejsc pracy. Pracownicy zatrudnieni będą na stanowiskach związanych z obszarem przyjęcia towaru, komisjonowania, wysyłki towaru i utylizacji oraz na stanowiskach kierowniczych. Nowy magazyn sieci będzie zaopatrywał ponad 50 sklepów zlokalizowanych na terenie województw śląskiego i małopolskiego. W trakcie powstawania budynku zwrócono również uwagę na rozwiązania ekologiczne, dzięki czemu spełnia on szereg elementów zrównoważonego budownictwa.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Gwiazda Jakości Obsługi jest nagrodą przyznawaną przez Polski Program Jakości Obsługi. W tym roku podsumowanie corocznych badań wskazało, że sieć Lidl ponownie znajduje się w gronie firm cechujących się najwyższymi standardami w zakresie obsługi klienta. 

Od listopada w sklepach Lidl dostępne są w sprzedaży jabłka grójeckie – Lidl nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem Sady Grójeckie na dostawę jabłek grójeckich, produktu posiadającego certyfikat unijnego rejestru jako Chronione Oznaczenie Geograficzne.

X