Jesteś tutaj

Dzień Handlowca z PHUP Gniezno

PHUP Gniezno zaprasza na Dzień Handlowca połączony z Targami Wielobranżowymi PHUP. Uroczystość odbędzie się 9 lutego w Gnieźnie. Firma jest dystrybutorem w segmencie branży FMCG. Prowadzi sprzedaż produktów przez bezpośrednią dostawę do sklepów i hurtownie Cash&Carry. Poprzez 5 centrów dystrybucji i flotę ponad 200 samochodów dostawczych, firma obsługuje ponad 5 500 klientów miesięcznie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

29 stycznia w hotelu Feniks w Gnieźnie Zarząd PHUP Gniezno zorganizował Dzień Handlowca połączony z panelem dyskusyjnym. W tym dniu odbyło się otwarcie hali magazynowej przy ul. Orcholskiej, a także targi wielobranżowe PHUP Gniezno. Organizatorzy wspólnie z wystawcami branży FMCG przygotowali na ten dzień szereg atrakcyjnych ofert i jubileuszowych promocji. Patronem medialnym imprezy był „Poradnik Handlowca”.

W dniu 2.06.2017 r. firma PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Sklep Polski Sp. K. organizuje imprezę targowo-biesiadną dla Franczyzobiorców. Piknik odbędzie się na terenie Parku Etnograficznego w Dziekanowicach i przewiduje wiele atrakcji. Klienci oprócz skorzystania ze specjalnej oferty handlowej, będą mieli okazję zapoznać się z nowościami oraz dokonać degustacji wybranych produktów.

X