Jesteś tutaj

Dwie nowe Gamy na Podlasiu

W piątek 30 stycznia zostały otwarte dwie nowe placówki działające w sieci Gama. Pierwsze logo Gama rozświetliło się w Sokołowie Podlaskim w sklepie o powierzchni 1100 mkw. zlokalizowanym w centrum miasta. Kolejną placówką pod szyldem Gama został obiekt o powierzchni 480 mkw. w miejscowości Kosów Lacki.

Oba punkty handlowe należą do indywidualnych handlowców.

Stoiska świeże przyciągały bardzo atrakcyjnymi cenami oraz licznymi promocjami i degustacjami.

Szczególnie zadowoleni  byli najmłodsi klienci, którzy wracali z zakupów z kolorowymi balonami z logo Gama i drobnymi upominkami.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Niespełna dwa miesiące od otwarcia pierwszej Mini Gamy, Gminna Spółdzielnia w Wołominie otworzyła kolejny sklep z logo tej ogólnopolskiej marki. Obiekt o powierzchni sali sprzedaży 65 mkw. znajduje się w miejscowości Stare Grabie. Niewątpliwie do decyzji zarządu o otwarciu drugiego sklepu przyczyniły się pozytywne opinie klientów pierwszej placówki.

W czwartek 13 lutego w Starogardzie Gdańskim nastąpiło uroczyste otwarcie Gamy Mini. Sklep w nowej lokalizacji, z nową wizualizacją zewnętrzną, z przyjazną aranżacją powierzchni sklepowej przywitał w dniu otwarcia wielu klientów.

X