Jesteś tutaj

Advertisement

Dwa otwarcia drogerii Jawa w jeden dzień

Już 20 września na mapach Bytomia i Iłży pojawią się nowe drogerie Jawa. Stawiają one przede wszystkim na dostarczanie klientkom szerokiej gamy produktów kosmetycznych po atrakcyjnych cenach. Tych ostatnich nie zabraknie przy okazji wielkiego otwarcia – specjalne rabaty i dodatkowe promocje będą trwały aż do 27 września.

20 września punktualnie od godz. 8:30 na klientów będą czekały Ekspertki Piękna Jawy – personel drogerii, którego zadaniem jest przede wszystkim ułatwić klientce wybór produktów odpowiadających jej potrzebom. Ekspertki Piękna Jawy wysłuchają, doradzą i pomogą wybrać produkt szyty na miarę.

Na półkach znajdzie się szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w Jawie można wybierać spośród szerokiej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych.

Wszystkie klientki, które odwiedzą nowootwarte drogerie 20 września otrzymają również prezent – gratisy rozdawane będą do każdych zakupów. Nie zabraknie też konkursu z nagrodami i innych atrakcji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

17 kwietnia 2019 r. Drogeria Jawa przywita mieszkańców Gdyni. Nowa placówka mieści się w Pasażu Handlowym CH BOSMAN przy ul. Bosmańskiej 45. W dniu otwarcia na klientów będą czekać promocje i konkursy.

Już 7 czerwca na mapie Sędziszowa pojawi się nowa drogeria Jawa. Placówka znajduje się przy ul. Dworcowej 30B. To już 58. drogeria sieci.

X