Jesteś tutaj

Dwa otwarcia drogerii Jawa w jeden dzień

Już 20 września na mapach Bytomia i Iłży pojawią się nowe drogerie Jawa. Stawiają one przede wszystkim na dostarczanie klientkom szerokiej gamy produktów kosmetycznych po atrakcyjnych cenach. Tych ostatnich nie zabraknie przy okazji wielkiego otwarcia – specjalne rabaty i dodatkowe promocje będą trwały aż do 27 września.

20 września punktualnie od godz. 8:30 na klientów będą czekały Ekspertki Piękna Jawy – personel drogerii, którego zadaniem jest przede wszystkim ułatwić klientce wybór produktów odpowiadających jej potrzebom. Ekspertki Piękna Jawy wysłuchają, doradzą i pomogą wybrać produkt szyty na miarę.

Na półkach znajdzie się szeroki wachlarz produktów w tym najnowsze trendy kosmetyczne – pielęgnację koreańską oraz kosmetyki naturalne. Dodatkowo w Jawie można wybierać spośród szerokiej oferty pielęgnacji białej, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, czy kosmetyków kolorowych z szaf makijażowych.

Wszystkie klientki, które odwiedzą nowootwarte drogerie 20 września otrzymają również prezent – gratisy rozdawane będą do każdych zakupów. Nie zabraknie też konkursu z nagrodami i innych atrakcji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na gdańskiej Zaspie 3 marca sieć Jawa uruchomi swoją kolejną drogerię. Będzie to druga, po Piotrkowie Trybunalskim, otwarta w tym roku placówka. 

Sieć drogerii JAWA przygotowała dla swoich klientów szereg atrakcji związanych ze świętowaniem przez wybrane placówki jubileuszy obecności na rynku. W najbliższych dniach wyjątkowe okazje przygotowano dla odwiedzających drogerie w Węgorzewie, Koluszkach, Trzemesznie oraz Bydgoszczy.

X