Jesteś tutaj

Dariusz Szeszycki Prezesem PHUP Gniezno

Z dniem 1.06.2018 r  w PHUP Gniezno Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp. k., PHUP Gniezno Sp. z o.o. SKLEP POLSKI Sp.k. i PHUP Gniezno Sp. z o.o. nastąpiły zmiany w składzie Zarządu.

Na stanowisko Prezesa wymienionych firm został powołany Dariusz Szeszycki, który dotychczas pełnił funkcję V-c Prezesa.

Anna Ziółkowska pozostaje na stanowisku V-c Prezesa i będzie przejmowała wybrane, dotychczasowe obowiązki Urszuli Szeszyckiej

Do Zarządu został powołany Mariusz Witkowski – Dyrektor Sprzedaży.

W Zarządzie na następny okres pozostają Karolina Ciesielska – Główna Księgowa i Paweł Nowacki, Dyrektor Działu Zakupów.

Urszula Szeszycka od 1.06.2018r. pełni funkcję Prokurenta. – Moja rezygnacja podyktowana jest wyborem dla PHUP drogi dalszego stabilnego rozwoju naszej firmy, czego z całego serca życzę nowemu Zarządowi jak i wszystkim pracującym i współpracującym – stwierdziła.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma PHUP Gniezno istnieje na rynku od 30 lat, zajmując się handlem hurtowym produktami FMCG. Jest ona właścicielem sieci Sklep Polski. Swoją siecią dystrybucyjną obejmuje obszar całej Polski, po utworzeniu sklepów firma postanowiła rozwinąć nową formułę –Polski24.pl. 

W hotelu Gołębiewski w Karpaczu wspólnie z 700 zaproszonymi gośćmi sieć Sklep Polski świętowała swe 20. urodziny. Sieć powstała w 1999 r. z inicjatywy grupy właścicieli niezależnych sklepów oraz gnieźnieńskiej firmy PHUP Andrzej Szeszycki.

X