Jesteś tutaj

Coraz więcej supermarketów Lewiatan

W Porąbce, przy ulicy Żywieckiej 2 odbyło się uroczyste otwarcie nowego supermarketu Lewiatan. Jest to dziewiąty supermarket Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, który został otwarty w listopadzie. Pozostałe placówki powstały w Kalinowie, Tomaszowie Mazowieckim, Krakowie, Skawinie, Pruszkowie, Warszawie (Ursus), Jabłonnie Lacka oraz Brudzewie.

W supermarketach Lewiatan klienci znajdą szeroki asortyment produktów spożywczych oraz chemicznych. Sieć współpracuje z lokalnymi dostawcami, oferując bogaty wybór warzyw, owoców, mięsa, wędlin, a także wyrobów cukierniczych na wagę. Na miejscu prowadzony jest także wypiek pieczywa i dań gotowych. W sklepach Lewiatan można również opłacać domowe rachunki i kupić doładowanie do telefonów komórkowych.

Całkowita powierzchnia sklepu w Porąbce wynosi 1065 mkw., a sali sprzedaży 710 mkw. Zatrudnienie znalazło w nim 28 osób z okolicy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sobotę, 28 lipca br., odbyło się uroczyste otwarcie supermarketu Lewiatan we Włocławku, przy ulicy Pogodnej 10. Nowa placówka handlowa Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan funkcjonować będzie w lokalizacji, którą poprzednio zajmował Carrefour.

Trwa kolejna ogólnopolska kampania reklamowa Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Po sukcesie grudniowej akcji nadszedł czas na wiosenną promocję świąteczną.

X