Jesteś tutaj

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk z nowym najemcą

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wzbogaca swoją ofertę. 22 września do grona najemców trójmiejskiej galerii handlowej dołączyła polska marka Coccodrillo, która zajęła lokal o powierzchni 82 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 klienci mogą korzystać z ponad 70 sklepów i punktów usługowych z różnorodną ofertą, a także hipermarketu Auchan, marketu Media Expert, Leroy Merlin oraz Decathlon. Ceetrus Polska, który jest właścicielem i komercjalizatorem Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, systematycznie wzbogaca portfolio marek i usług dostępnych dla klientów. Od 22 września klienci galerii handlowej mogą robić zakupy w salonie Coccodrillo oferującym odzież dla dzieci i niemowląt.

– Ważną grupą naszych klientów są rodziny z dziećmi, dlatego rozszerzamy portfolio galerii handlowej o marki adresujące swoją ofertę do tego segmentu. Cieszymy się, że od końca września w naszym obiekcie działa nowy salon, w którym rodzice będą mogli znaleźć bogaty wybór ubrań i dodatków dla dzieci – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ceetrus Polska rozpoczął remont Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna. Prace budowlane obejmą pasaże, strefę restauracyjną i inne ogólnodostępne przestrzenie. Zakończenie prac zaplanowano na koniec września.

Firma Immochan od 5 czerwca 2018 r. działa pod nazwą Ceetrus. Rebranding jest symbolem zmian, które rozpoczęły się w przedsiębiorstwie dwa lata temu i odzwierciedla przekształcenie się  firmy działającej na rynku nieruchomości komercyjnych w dewelopera nieruchomości wielofunkcyjnych. 

X