Jesteś tutaj

Ceetrus Polska zagospodarowuje swoje grunty

Ceetrus Polska (d. Immochan Polska) posiada 200 hektarów gruntów, z których większość jest zlokalizowana w pobliżu funkcjonujących Centrów Handlowych Auchan. Firma planuje sukcesywnie zagospodarowywać te tereny.

Ceetrus Polska chce tworzyć nowoczesne, tętniące życiem obiekty, budowane zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Mają to być miejsca wpisujące się w lokalne otoczenie, zapewniające innowacyjne rozwiązania i usługi, gdzie ludzie spotykają się i nawiązują relacje. Dlatego firma chce rozwijać inwestycje handlowe na posiadanych terenach, a w przyszłości planuje rozpoczęcie działalności w zakresie realizacji projektów wielofunkcyjnych. 

Rozległe tereny należące do Ceetrus Polska znajdują się w Żorach, Wrocławiu, Sosnowcu, Częstochowie, Szczecinie i Bielsku-Białej. Mieszczą się na terenie miast lub przy ich granicach, tuż przy zjazdach z obwodnic czy autostrad. Do wielu z nich można także łatwo dojechać komunikacją miejską, również bezpłatną. Obszary inwestycyjne są wyposażone w niezbędną infrastrukturę. Potencjalny inwestor nie musi ponosić znaczących kosztów związanych z budową dróg dojazdowych czy doprowadzeniem mediów. W większości są to lokalizacje ustabilizowane, dojrzałe handlowo. Wejście nowych operatorów spowoduje poszerzenie ich oferty handlowo-usługowej.

Ceetrus Polska może pochwalić się kilkoma przykładami stworzenia parków handlowych. W wielu dużych miastach, tuż obok Centrów Handlowych Auchan, funkcjonują obiekty, należące do kluczowych partnerów biznesowych Ceetrus – Leroy Merlin, Decathlon czy Norauto. Wraz z Centrami Handlowymi Auchan zapewniają klientom dostęp do zróżnicowanej i szerokiej oferty handlowej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec, wybierane przez klientów ze względu na wygodne zakupy i bogatą ofertę usług, wzbogaca portfolio najemców w segmencie mody. Od 25 października w obiekcie działa salon Carry, który zajął lokal o powierzchni blisko 906 mkw. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec odpowiada Ceetrus Polska.

Ceetrus Polska zakończył modernizację Centrum Handlowego Auchan Żory. Dzięki kilkumiesięcznym pracom remontowym klienci mogą korzystać z odnowionych, nowoczesnych przestrzeni, m.in. strefy restauracyjnej, pokoju rodzica i dziecka oraz pasażu. Nowe wnętrza mają wyrażać hasło obiektu – „Zakupy, to Twój żywioł”.

X