Jesteś tutaj

Biedronka zaprasza na wystawę „Biało-czerwona w błękitach”

2. maja br. przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie eksponowana będzie wystawa fotograficzna z cyklu „Biało-czerwona”. Wystawa, której mecenasem jest sieć sklepów Biedronka, organizowana jest, już po raz trzeci, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Honorowy Patronat nad wystawą objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

„Biało-czerwona w błękitach” to nawiązanie do tegorocznego tematu wystawy fotograficznej, uzupełnionej ciekawymi historiami, której myślą przewodnią jest wkład Polaków zarówno w przeszłe, jak i współczesne osiągnięcia światowego lotnictwa.

– Mecenat sieci sklepów Biedronka nad wystawą to jedna z wielu inicjatyw adresowana do Polaków, której zadaniem jest wzbudzenie w odbiorcach refleksji nad siłą własnych działań, możliwości i  pragnień, nad  postawą obywatelską, a także nad pojęciem nowoczesnego patriotyzmu - mówi Anetta Jaworska-Rutkowska, Kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR Jeronimo Martins Polska S.A.

Dodatkowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie: http://www.bialo-czerwona.org.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Cztery duże i sześć małych pluszaków liczy Gang Słodziaków, który 26 sierpnia wkracza do Biedronki.

Zakończyła się pierwsza edycja pokazów filmowych dla dzieci i seniorów, organizowanych wspólnie przez Biedronkę i Kino Muranów. Najwięcej widzów zgromadziły animacje dla dzieci „Sekret Eleonory” i „Hokus-pokus, Albercie Alberstonie” oraz film biograficzny „Szukając Vivian Maier". Projekt powróci po wakacjach. 

X