Jesteś tutaj

Awans prezesa Lidl Polska

Dotychczasowy prezes Lidl Polska Maksymilian Braniecki wszedł w skład zarządu spółki Lidl Stiftung & Co. KG. W międzynarodowych strukturach Lidla będzie zarządzał sklepami sieci na terenie Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech – poinformował Business Insider.

Braniecki z Lidlem związany jest od 17 lat. W tym czasie był m.in. prezesem Lidl Rumunia w latach 2012 – 2015 oraz prezesem Lidl Polska, od 2015 r. Jego stanowisko w polskich strukturach sieci przejmie od marca 2020 r. Włodzimierz Wlaźlak, dotychczasowy członek zarządu Lidl Polska. Wlaźlak również związany jest z Lidl Polska od 17 lat. Specjalizuje się w obszarach ekspansji oraz sprzedaży.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już 14 marca przy ul. Partyzantów 16A otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl Polska w Siedlcach. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach. Nowy sklep ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1110 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 25 osób.

Mimo rosnącej popularności diety wegetariańskiej i wegańskiej, Polacy nadal chętnie sięgają po mięso – przede wszystkim wieprzowinę, drób (w tym indyka, kaczkę i gęsinę) oraz wołowinę. 

X

Przeczytaj również