Jesteś tutaj

20 lat Centrum Handlowego Auchan Gdańsk

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk było pierwszym centrum handlowym w Trójmieście. W ciągu dwóch dekad istnienia obiekt zmieniał się, poszerzył swoje funkcje, został znacznie rozbudowany i zmodernizowany. Dzięki temu klienci zyskali dostęp do nowoczesnych usług i wielu udogodnień.

25 marca minęło 20 lat od otwarcia Centrum Handlowego Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wówczas w obiekcie mieścił się pierwszy na Pomorzu hipermarket Auchan i 39 salonów. Była to trzecia inwestycja grupy Auchan w Polsce i pierwsze centrum handlowe na Pomorzu. W kolejnych latach centrum handlowe sukcesywnie rozszerzało ofertę. Od 2004 roku działa stacja paliw Auchan.

– Najemcy chętnie otwierają swoje salony w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk między innymi ze względu na lokalizację obiektu, który mieści się tuż przy obwodnicy Trójmiasta oraz powiększającą się, dzięki budowie nowych osiedli, grupę potencjalnych klientów – powiedziała Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Dzięki rozbudowie, która zakończyła się w 2017 r., Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zyskało ponad 5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Wypełniły ją znane i poszukiwane przez klientów marki – wśród najemców znajdują się zarówno znane marki sieciowe, jak i lokalne butiki, liczne kawiarnie i restauracje.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Loteria z nagrodami, promocyjne katalogi i pokaz sztucznych ogni – tak kłodzki E.Leclerc będzie obchodził swój kolejny jubileusz. Rozpoczęte właśnie świętowanie potrwa do 10 listopada.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wzbogaca swoją ofertę. 22 września do grona najemców trójmiejskiej galerii handlowej dołączyła polska marka Coccodrillo, która zajęła lokal o powierzchni 82 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

X