Jesteś tutaj

VIII edycja plebiscytu "Odśwież Swój Sklep 2017" [WYNIKI]

Główną nagrodą w konkursie był projekt sklepu ufundowany przez sieć Lewiatan i jego wyposażenie ufundowane przez             EP Projekt & Lewiatan. Dodatkowo zwycięski sklep otrzyma nowoczesne oświetlenie LED ufundowane przez ECO LIGHT, pakiet szkoleń branżowych ufundowany przez sieć Lewiatan, kasę fiskalną SHARP ER-A285P od firmy Torell i 10 wózków Rabtrolley Mini Basic ufundowanych przez Rabtrolley. Ponadto sklep wzbogaci się o kącik kawowy ufundowany przez Tchibo Coffee Service Polska, a w nim: profesjonalny ekspres do kawy Saeco Phedra Evo Espresso, 5 kg kawy ziarnistej Tchibo (oraz możliwość kontynuacji zakupów z atrakcyjnym rabatem) wraz z kompletem materiałów POS wspierających sprzedaż kawy. Dodatkowo kosz upominkowy z kosmetykami marki Lirene.

Zdobywcy drugiej nagrody także otrzymają kosze upominkowe z kosmetykami Lirene, a także pakiet szkoleń branżowych ufundowany przez sieć Lewiatan. Skleppy, które zajęły od czwartego do dziesiątego miejsca zostały wyróżnione koszami upominkowymi.

Laureatami tegorocznego plebiscytu Poradnika Handlowca, zostali: Rafał Glanert z Grudziądza, prowadzący Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Glanert” (pierwsze miejsce), Krzysztof Borkowski prowadzący Sklep Spożywczo-Przemysłowy "Krzyś" w Grabowie. Trzecie miejsce przypadło państwu Tadeuszowi i Mariannie Klepczarkom - właścicielom Sklepu Spożywczego "Brat" w Łodzi.

Więcej na temat konkursu, lista pozostałych nagrodzonych oraz wywiad ze zwycięzcą w najbliższym wydaniu Poradnika Handlowca.

Podobne artykuły

Eurocash stworzył „Profil Polskiego Przedsiębiorcy”. Próbuje odpowiedzieć kim jest właściciel sklepu detalicznego. Przy okazji poznał jego obawy.

W nocy ze środy na czwartek doszło do pożaru sklepu sieci Lewiatan w Koczale. Dzięki szybkiej interwencji jednostek straży pożarnej udało się uratować część asortymentu. W pożarze nikt nie ucierpiał.

X