Jesteś tutaj

Adam Manikowski - wiceprezes ds. operacyjnych Tesco Polska

Adam Manikowski objął stanowisko wiceprezesa ds. operacyjnych (Chief Operating Officer) w Tesco Polska. Ian Fletcher, który piastował to stanowisko od 2013 roku, podjął decyzję o kontynuowaniu swojej kariery poza strukturami Tesco.

Adam Manikowski rozpoczął pracę w Tesco w styczniu 2013 jako dyrektor operacyjny w  Chinach. Posiada 10-letnie doświadczenie w branży handlowej, w szczególności w obszarach marketingu oraz operacji sklepowych. Przed dołączeniem do Tesco piastował stanowisko dyrektora marketingu w Jeronimo Martins, odpowiadając m.in. za proces rebrandingu sieci Biedronka. Jest absolwentem studiów MBA Uniwersytetu Illinois w Urbana-Champaign oraz uczestnikiem studiów DBA (Doctor of Business Administration) w Cranfield School of Management.

Prywatnie Adam Manikowski od 25 lat trenuje aikido, jest posiadaczem czarnego pasa i stopnia mistrzowskiego 4 dan.

Kategoria: 

Podobne artykuły

2 listopada Piotr Skoneczny objął stanowisko członka zarządu spółki Metro Properties. Piotr Skoneczny od roku 1998 pełnił funkcję managera działu rozliczania kosztów pośrednich, a następnie dyrektora departamentu asset management. 

Tesco właśnie wprowadziło nową usługę, która umożliwia klientom spróbowanie owoców i warzyw jeszcze przed zakupem. Wysoka jakość produktów to jeden z najistotniejszych czynników, na który klienci zwracają uwagę podczas zakupów.

X

Przeczytaj również