Jesteś tutaj

Adam Manikowski - wiceprezes ds. operacyjnych Tesco Polska

Adam Manikowski objął stanowisko wiceprezesa ds. operacyjnych (Chief Operating Officer) w Tesco Polska. Ian Fletcher, który piastował to stanowisko od 2013 roku, podjął decyzję o kontynuowaniu swojej kariery poza strukturami Tesco.

Adam Manikowski rozpoczął pracę w Tesco w styczniu 2013 jako dyrektor operacyjny w  Chinach. Posiada 10-letnie doświadczenie w branży handlowej, w szczególności w obszarach marketingu oraz operacji sklepowych. Przed dołączeniem do Tesco piastował stanowisko dyrektora marketingu w Jeronimo Martins, odpowiadając m.in. za proces rebrandingu sieci Biedronka. Jest absolwentem studiów MBA Uniwersytetu Illinois w Urbana-Champaign oraz uczestnikiem studiów DBA (Doctor of Business Administration) w Cranfield School of Management.

Prywatnie Adam Manikowski od 25 lat trenuje aikido, jest posiadaczem czarnego pasa i stopnia mistrzowskiego 4 dan.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do 14 września 2017 Tesco Polska zamknie 9 nierentownych sklepów w Białymstoku, Głogowie, Koninie, Łodzi, Opolu, Oświęcimiu, Wałbrzychu, Ścinawie i Żywcu – o swej decyzji poinformowała sieć Tesco Polska.

Leroy-Merlin Inwestycje z siedzibą w Warszawie złożyła do Prezesa UOKiK wniosek o wszczęcie postępowania antymonopolowego w sprawie koncentracji polegającej na nabyciu części mienia innego przedsiębiorcy, czyli nieruchomości położonych w trzech lokalizacjach należących do Tesco Polska z siedzibą w Krakowie wraz z budynkami i infrastrukturą oraz określonymi, powiązanymi z nieruchomościami prawami. Nieruchomości znajdują się w trzech polskich miastach – czytamy we wniosku skierowanym do UOKiK.

X