Ludwik

Poczuj Eksplozję świeżości z perełkami zapachowymi Ludwik! Perełki wyróżniają się innowacyjną formułą, intensywnym zapachem oraz łatwym dozowaniem.

Ludwik wnosi nową jakość do polskich kuchni, nie tylko bezwzględnie walczy z tłuszczem, ale również zapewnia ochronę i pielęgnację dłoni - ma neutralne pH. Ludwik balsam do mycia naczyń o zapachu malinowym zawiera wyciąg ze słodkich migdałów, który ma działanie nawilżające i łagodzące.

Ludwik Uniwersalna pianka czyszcząca to łatwe czyszczenie i super połysk do wszystkich powierzchni zmywalnych o zapachu limonki i eukaliptusa. Dzięki Clean&Shine Express System pianka skutecznie i szybko usuwa zabrudzenia, pozostawiając czyste i lśniące powierzchnie.

Grupa Inco S.A. wprowadziła na rynek płyn do mycia naczyń Ludwik w nowych opakowaniach. Dzięki nowym saszetkom jest on wygodniejszy w użyciu.

Nowe kapsułki Ludwik nie zawierają fosforanów.

Ludwik wnosi nową jakość do polskich kuchni, nie tylko bezwzględnie walczy z tłuszczem, ale również zapewnia ochronę i pielęgnację dłoni - ma neutralne pH.

Preparat skutecznie usuwa kamień, rdzę, zacieki, osady z wody oraz mydła. Aktywna piana przywiera do czyszczonych powierzchni skutecznie usuwając zanieczyszczenia, pozostawiając je czyste, lśniące i bez zarysowań.

Ludwik kapsułki żelowe to trzykrotnie bardziej skoncentrowana formuła, przeznaczona do prania tkanin białych i kolorowych. Kapsułki do prania marki Ludwik to innowacyjny, skoncentrowany środek piorący. Dzięki zastosowanej formule jest niezawodny w walce z plamami, a jednocześnie chroni tkaniny przed szarzeniem i utratą kolorów. 

Płyn przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji kuchenek z płytą ceramiczną. Dzięki aktywnej pianie skutecznie usuwa lepkie zabrudzenia, tłuste plamy, ślady palców, plamy z wody oraz niewielkie przypalenia.

Płyn przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wszystkich powierzchni ze stali nierdzewnej, błyszczącej i chromowanej.

X