Jesteś tutaj

Kampania reklamowa linii „Samo dobro” Indykpol

Indykpol rozpoczyna kolejny etap kampanii reklamowej. Tym razem będzie ona obejmować, niedawno wprowadzoną na rynek, linię produktów „Samo dobro” bez dodatku konserwantów.

Od 15 lutego przez 5 kolejnych tygodni przy wybranych programach TV będą emitowane 8-sekundowe billboardy sponsorskie promujące produkty z linii „Samo dobro”.

„Samo dobro” to najwyższej jakości produkty, tylko z mięsa indyczego, o wysokiej mięsności, bez dodatku konserwantów i o krótkiej liście składników. W tej linii znane są już mięsa – szlachetne, z indyka, hermetycznie pakowane, najwyższej jakości, kontrolowane w procesie od pola do stołu. Od niedawna linia została poszerzona o nowe produkty: w ladach tradycyjnych można znaleźć Filet pieczony Samo dobro z indyka, Parówki Samo dobro z indyka oraz Pasztet Samo dobro z indyka, zaś na stoiskach samoobsługowych parówki Jedynki Samo dobro oraz Pasztet z indyka w opakowaniu 210 g.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Indykpolki z piersią indyka to smaczne i delikatne parówki, o wysokiej mięsności (84% mięsa z indyka). Idealne na lekki, ciepły posiłek lub jako odżywcza przekąska na zimno. To produkt bezglutenowy, doskonały dla całej rodziny, również dla dzieci. 

Indykpol wprowadza na rynek Samo dobro – nową linię produktów bez konserwantów.

X

Przeczytaj również