Jesteś tutaj

Przejdź z browarem na Ty nocą

Przez kolejne trzy weekendy Tyskie Browary Książęce zapraszają do zwiedzania nocą. To wyjątkowa szansa, by poznać świat warzonych tu piw pod niebem usłanym gwiazdami. Zabytkowe budynki w zupełnie innym świetle, tajemnicze historie i legendy opowiadane w ciemnościach to coś, czego nie można pominąć w czasie sierpniowych weekendów. Magiczne miejsce, pełne zakamarków i ciekawostek, w którym piwo warzy się nieprzerwanie od blisko 400 lat, nocą przybiera zupełnie inne oblicze. Spotkanie z historią i tajemnicami browaru zostanie tu uzupełnione o możliwość przyjrzenia się z bliska procesowi warzenia. Nocne zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych będzie organizowane w trzy sierpniowe piątki i soboty, w terminach 9 i 10, 16 i 17 oraz 23 i 24 sierpnia w godzinach: 21:00, 21:30, 22:15, 22:45.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Mimo że dopiero rozpoczęły się wakacje, Trzeźwobus Kompanii Piwowarskiej zdążył już przemierzyć 1/3 swojej trasy po Polsce. W międzyczasie edukował na temat odpowiedzialnego spożycia i bezpiecznej jazdy nie tylko miłośników dobrej muzyki, ale także zapalonych kierowców znanych ze szklanego ekranu.

29 maja, rozpocznie się druga edycja Warszawskiego Festiwalu Kultury Piwnej. Impreza potrwa cztery dni. Kompania Piwowarska, będąca organizatorem wydarzenia, ponownie chce szerzyć kulturę piwną, wykorzystując formułę biesiady, jednak tym razem będzie ona mocniej osadzona w warszawskim klimacie.

X