Jesteś tutaj

W Tomaszowie Mazowieckim chcą wprowadzić nocną prohibicję

Radni z Tomaszowa Mazowieckiego będą głosowali nad wprowadzeniem nocnego ograniczenia sprzedaży alkoholu. Do biura Rady Miejskiej wpłynął wniosek w tej sprawie. Będzie on rozpatrywany podczas sesji jeszcze w sierpniu.

Projekt uchwały w sprawie nocnej prohibicji w Tomaszowie Mazowieckiem wpłynął do biura Rady Miejskiej pod koniec lipca. Podpisało się pod nim dziewięciu radnych. Projekt zakłada ograniczenie sprzedaży alkoholu w sklepach w godzinach od 22 do 6, na terenie całego miasta. Argumentacja składających wniosek okazuje się podobna, jak w innych tego typu przypadkach i dotyczy ograniczenia zakłócania porządku na terenie miasta.

Źródło: tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl

Foto: shutterstock.com

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do Urzędu Miasta w Ciechanowie trafił projekt uchwały wprowadzający ograniczenie sprzedaży alkoholu w godzinach między 23 a 6. Jeszcze w sierpniu ma on trafić pod głosowanie Rady Miasta.

Na terenie Starego Miasta ma zacząć obowiązywać nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu. Dzielnice sąsiadujące z centrum miasta obawiają się, że nocny handel alkoholem przeniesie się do nich. Niektórzy radni dzielnicowi już zapowiedzieli złożenie projektu uchwały wprowadzającej nocną prohibicję.

X