Jesteś tutaj

Piotr i Paweł - Bieg po Nowe Życie już za nami

19 marca w Wiśle odbył się 8. PZU Bieg po Nowe Życie. Wydarzenie to promuje ideę transplantacji narządów. Ambasadorem przedsięwzięcia jest Przemysław Saleta. Piotr i Paweł czynnie bierze udział w propagowaniu transplantacji narządów. To już kolejna edycja biegu, który wspiera.

- Ciągle mamy w Polsce zbyt małą ilość przeszczepów, zwłaszcza rodzinnych. Powodem takiej sytuacji jest brak świadomości społeczeństwa. Trzeba ten temat „odczarować”. Przez sport możemy trafić do ludzi - wyjaśnia Saleta.

„Poradnik Handlowca" i „Poradnik Restauratora" już od kilkunastu lat propaguje bieganie jako najbardziej efektywną, a zarazem najtańszą formę relaksu oraz podnoszenia kondycji fizycznej. Nie trzeba nikogo przekonywać, że bieganie to samo zdrowie - obniża ciśnienie krwi i zwiększa poziom dobrego cholesterolu. Podczas biegania w organizmie wydzielają się także tzw. hormony szczęścia - endorfiny, dzięki którym właśnie biegacze tryskają humorem, energią, pewnością siebie i dobrym samopoczuciem. Pamiętajmy jednak, że przed każdym bieganiem warto się przebadać.

Kategoria: 

Podobne artykuły

15 listopada Piotr i Paweł otworzył pierwszy supermarket w Krakowie przy ul. Lubicz 17a. Na klientów w dniu otwarcia czekały specjalne oferty promocyjne oraz degustacje.

Mijający rok dla sieci Piotr i Paweł był najdynamiczniejszym w historii pod względem ilości otwarć nowych sklepów – 17 placówek. Sklepy Piotr i Paweł są już w każdym województwie, w 60 miastach w Polsce. 

X