Jesteś tutaj

Pierwsza Gama w PSS Staszów

PSS Społem Staszów otworzył swój pierwszy sklep pod szyldem Gama, w dniu 27 listopada br. Sklep przeszedł gruntowny remont na zewnątrz i wewnątrz. Nowe wizualizacja, wyposażenie, layout sklepu i wdrożenie standardów sieci Gama spowodowały, że klienci byli pod wielkim wrażeniem wyglądu placówki. Uroczyste otwarcie odbyło się na oczach stojących przed sklepem mieszkańców osiedla.  Pierwsza Gama w Staszowie wzbudziła ciekawość  przechodniów i przejeżdżających podróżnych. Oferta asortymentowa i promocyjna była ciekawa, dlatego kolejka na stoisku mięsno-wędliniarskim nie zmniejszała się przez kilka godzin. Klienci pozytywnie oceniali zmiany.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W ciągu tygodnia w sieci Gama otworzyły się dwa sklepy. Pierwszy z nich uruchomiono 31 marca w Morągu, drugi 5 kwietnia w Ciechanowie.

Niespełna dwa miesiące od otwarcia pierwszej Mini Gamy, Gminna Spółdzielnia w Wołominie otworzyła kolejny sklep z logo tej ogólnopolskiej marki. Obiekt o powierzchni sali sprzedaży 65 mkw. znajduje się w miejscowości Stare Grabie. Niewątpliwie do decyzji zarządu o otwarciu drugiego sklepu przyczyniły się pozytywne opinie klientów pierwszej placówki.

X