Jesteś tutaj

„Poradnik Handlowca” szkolił handlowców w Toruniu

Kolejne szkolenie „Poradnika Handlowca" odbyło się 27 marca br. w Toruniu. Zostało wspólnie zorganizowane z Urzędem Miasta w Toruniu oraz Makro Cash & Carry Polska.

Tym razem podstawowa tematyka szkolenia „Efektywne zarządzanie asortymentem" została poszerzona o zagadnienie konkurencji w handlu: „Jak konkurować z dyskontami? " Prowadzący wykład Marcin Wojciechowski, Specjalista ds. Grupy Klientów Trader z Makro Cash & Carry Polska, wyjaśniał handlowcom z Torunia i okolic, w jaki sposób mogą skutecznie rywalizować z sieciami dyskontowymi. Przemyślana oferta produktowa, perfekcyjna obsługa klienta, odpowiednio dobrane ceny, to obok lokalizacji „po sąsiedzku" najważniejsze atuty mniejszych i średnich niezależnych placówek handlowych. Urząd Miasta Torunia reprezentował Adam Zakrzewski , Dyrektor Biura Inwestycji. W szkoleniu wzięło udział kilkudziesięciu handlowców, a jego ukończenie zostało potwierdzone specjalnym certyfikatem. Nagrodę w postaci wizyty konsultanta Makro w swoim sklepie, który doradzi w kwestii zoptymalizowania pracy w placówce handlowej wygrała  Małgorzata Kamińska z Delikatesów Magda II w Toruniu.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

28 maja  br. w Sali Toastów w Trybunale Koronnym w Lublinie „Poradnik Handlowca"  wraz z Urzędem Miasta Lublina zorganizował bezpłatne szkolenie „Jak radzić sobie z konkurencją oraz efektywnie zarządzać asortymentem".

Jak efektywnie zarządzać asortymentem i wygrywać z konkurencją - na te tematy kilkudziesięciu handlowców dyskutowało na szkoleniu w czerwcu br. w Koszalinie. Poradnik Handlowca już od ponad roku, w ten sposób, cyklicznie w różnych miastach pomaga sprzedawcom i właścicielom sklepów wzmacniać ich pozycję.

X