Jesteś tutaj

„Poradnik Handlowca” szkolił handlowców w Radomiu

18 kwietnia br. w Radomiu „Poradnik Handlowca" wspólnie z Biurem Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta Radomia zorganizował bezpłatne szkolenie dla właścicieli sklepów branży FMCG - „Jak konkurować z dyskontami oraz efektywnie zarządzać asortymentem". Szkolenie odbyło się w Sali Urzędu Miasta przy ul. Kilińskiego.

Zgromadzonych licznie handlowców powitała uroczyście Joanna Bogdańska  z Biura Obsługi Inwestora w UM Radomia. W szkoleniu wzięło udział kilkudziesięciu handlowców z Radomia i okolic. Celem szkolenia było przedstawienie najnowszych trendów obowiązujących na półkach sklepowych, wskazanie właścicielom placówek handlowych najbardziej efektywnych metod ekspozycji i zarządzania produktami na przykładzie najpopularniejszych kategorii asortymentowych. Prowadzący szkolenie Marcin Wojciechowski, Specjalista ds. Grupy Klientów Trader z Makro Cash & Carry wskazał przedsiębiorcom wymierne korzyści, jakie daje dobrze zorganizowana półka. Nagrodę w postaci wizyty konsultanta Makro w swoim sklepie, który doradzi w kwestii zoptymalizowania pracy w placówce handlowej, wylosowała pan  Krzysztof Narożnik, właściciel sklepu spożywczego w Radomiu.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Urząd Miasta Ełku wraz z „Poradnikiem Handlowca" oraz Makro zaprosił właścicieli sklepów spożywczych na bezpłatne szkolenie pt. „Jak konkurować z dyskontami oraz efektywnie zarządzać asortymentem". Spotkanie odbyło się w środę, 30 maja.

22 czerwca br. w Nowym Sączu odbyło się bezpłatne szkolenie dla handlowców z branży FMCG, które wspólnie z Poradnikiem Handlowca i Makro Cash and Carry zorganizował Urząd Miasta Nowy Sącz.

X