Jesteś tutaj

Advertisement

„Jak konkurować z dyskontami - to daje efekty!" - szkolenie dla handlowców

5 grudnia br. „Poradnik Handlowca" wspólnie z Urzędem Miasta w Bydgoszczy oraz Makro Cash and Carry Polska zaprosił właścicieli sklepów spożywczych na dziesiąte już bezpłatne szkolenie pt. „Jak konkurować z dyskontami oraz efektywnie zarządzać asortymentem".  Tym razem spotkanie odbyło się w Bydgoszczy.

Zgromadzonych gości powitał Zbyszko Zalewski, Dyrektor Organizacyjno-Administracyjny „Poradnika Handlowca". Natomiast z prelekcją szkoleniową wystąpił Marcin Wojciechowski, trener Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości Makro, który wyjaśniał handlowcom, jak skutecznie rywalizować z sieciami dyskontowymi. Wskazał właścicielom placówek handlowych najbardziej efektywne metody ekspozycji i zarządzania produktami na przykładzie najpopularniejszych kategorii asortymentowych takich, jak słodycze, napoje czy chemia gospodarcza. A także podkreślił jak bardzo istotna jest przemyślana oferta produktowa i odpowiednio dobrane ceny. 

Zgromadzeni w sali konferencyjnej przy ul. Mennica 6 w Centrum Pracy i Przedsiębiorczości - Urząd Miasta Bydgoszczy handlowcy z regionu Bydgoszczy nie tylko uważnie słuchali prelekcji pana Marcina, ale także brali czynny udział w dyskusji. 

Wśród uczestników spotkania wylosowana została nagroda w postaci wizyty konsultanta Makro w sklepie. Zwycięzcą losowania został pan Aleksander Kreczmer ze sklepu w Bydgoszczy.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Kolejne szkolenie „Poradnika Handlowca" odbyło się 23 lutego w Sosnowcu. Zostało wspólnie zorganizowane z Urzędem Miasta Sosnowca oraz Makro Cash & Carry Polska.

Jak najlepiej radzić sobie na rynku, jak być konkurencyjnym i trafnie zarządzać asortymentem posiadanym w sklepie - te tematy zdominowały bezpłatne szkolenie „Jak radzić sobie z konkurencją oraz efektywnie zarządzać asortymentem", które 28 sierpnia br. „Poradnik Handlowca" zorganizował w Podlaskim Klubie Biznesu w Pałacu Hasbacha w Białymstoku.

X

Przeczytaj również