Jesteś tutaj

Auto z rocznika 2013 po atrakcyjnej cenie − dlaczego nie?

Dealerzy i koncerny rozpoczęli wyprzedaż samochodów z rocznika 2013. Niskie ceny, promocyjne wyposażenie i różne dodatki uprzyjemniające eksploatację pojazdów to tylko kilka atutów realizowanych właśnie ofert w wielu punktach sprzedaży. Ale uwaga, trzeba się śpieszyć, bo limit aut z rocznika 2013 jest oczywiście ograniczony.

To, że sprzedaż samochodów będzie realizowana do wyczerpania zapasów powoduje, że oferta nabiera specjalnego charakteru, szczególnie jeśli porównać ceny wyprzedawanych aut z tymi sprzed kilku miesięcy. Warto dodać, że wysokie rabaty podlegają jeszcze negocjacjom. Sprzedawcy kuszą także promocyjnymi pakietami, które dotyczą wyposażenia, ale również ubezpieczeń OC, AC i NNW. To jednak nie wszystko, bo kupując obecnie nowy pojazd można otrzymać za darmo także komplet opon letnich lub zimowych.

− Marka Volkswagen Samochody Użytkowe rozpoczęła wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2013 r. Rabat na wszystkie modele wynosi 15%. Oprócz rabatów kwotowych, dodatkowo na życzenie klientów, za kwotę 1 zł każdy samochód może być objęty przedłużoną gwarancją, która w sumie będzie obowiązywała przez 4 lata. Alternatywnie do dodatkowej gwarancji klienci mogą wybrać pakiet przeglądów na 36 miesięcy (ograniczony przebiegiem 120 000 km) – powiedział Marcin Kamiński, Dyrektor Sprzedaży marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Ceny aut i związane z nimi rabaty uzależnione są nierzadko od oferty każdego dealera i nie są takie same w całym kraju. Zatem propozycja kupna może być różna w różnych salonach. Co ciekawe, oferta polskich koncernów i dealerów stała się łakomym kąskiem dla naszych zachodnich sąsiadów, bo w Niemczech nie ma co liczyć na tak atrakcyjne promocje. A tylko dlatego, że Niemcy już dawno doszli do wniosku, że auto, które ma w dowodzie rocznik 2013 lub 2014, to wciąż to samo, bardzo dobre auto. Tam liczy się data pierwszej rejestracji, a polscy sprzedawcy zachęcają do zakupu właśnie takiego i przede wszystkim nowego pojazdu, który można nabyć na raty lub w leasingu. Dodatkowo polskie salony chętnie biorą w rozliczeniu samochody używane lub pomagają klientowi w ich odprzedaży.

 − Jako importer polecamy oczywiście nabycie nowych aut ze względu na gwarancję jakości, a także możliwość optymalnego doposażenia pojazdu według indywidualnych potrzeb. Tylko w naszych aktualnych modelach oferujemy najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa oraz rozwiązania czyniące jazdę bardziej ekonomiczną i prostszą. Niemniej, dla klientów bardziej czułych na koszty zakupu pojazdu, oferujemy również samochody używane w ramach naszego programu Mercedes-Benz Used1 – powiedział Aleksander Rzepecki, Public Relations Product Communication Mercedes-Benz Commercial Vehicles.

Kupując samochód w salonie, klient otrzymuje również gwarancję zakupu. W przypadku jakiejkolwiek usterki, pojazd naprawiany jest na koszt producenta. Co więcej, nie ma obowiązku corocznych przeglądów technicznych, ponieważ w przypadku nowych aut, można go wykonywać raz na kilka lat

Z ofertą, która pojawia się tylko raz w roku wychodzi także Peugeot, który oferuje m.in. rabaty, kredyt 4 x 25%, czy atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy. Równie ciekawie wygląda oferta rabatowa Fiata, który przyciąga klientów kredytem pod ciekawą nazwą, ale i korzystnymi warunkami, innymi słowy „Kredytem Miód-Malina”. To oferta na zakup z 0% wpłatą na okres nawet do 96 miesięcy. W ofercie autoryzowanych salonów sprzedaży są także pojazdy używane. Klient kupując takie auto otrzymuje pełną historię pojazdu, a także gwarancję jakości.

 Zatem handlowcu, zajrzyj do autoryzowanych salonów i znajdź atrakcyjną ofertę dla siebie, bo zakup pojazdu z rocznika 2013 daje konkretne oszczędności.

Podobne artykuły

Wraz z premierą Klasy V Mercedes-Benz na nowo definiuje pojęcie vana. Największy członek rodziny ze Stuttgartu mieści do ośmiu osób i łączy wzorową funkcjonalność z jakością, komfortem, wydajnością oraz poziomem bezpieczeństwa, jakie wyróżniają samochody spod znaku trójramiennej gwiazdy. To propozycja dla tych, którzy cenią wyjątkową przestronność, ale nie kosztem stylu czy wygody.

31 lipca rusza XX edycja festiwalu Przystanek Woodstock. Na scenie zagra m.in. niemiecki zespół country „The BossHoss” – będący głosem ciężarówek z Gwiazdą. Mercedes-Benz jako wieloletni partner WOŚP również weźmie aktywny udział w imprezie.

X

Przeczytaj również