Jesteś tutaj

Kalkulatory Casio – najwyższa jakość, na którą zasługujesz

Zibi S.A. to polski dystrybutor zegarków, kalkulatorów, instrumentów Muzycznych,a także baterii i słuchawek, stacji pogodowych i terminali. Zibi S.A. posiada własne butiki z zegarkami, luksusową galanterią, biżuterią a także salony Muzyczne – w tym jeden z prestiżowymi fortepianami. W roku 2014 firma obchodzi 25 lecie istnienia.

Dystrybutor jest znany na rynku głównie za sprawą kalkulatorów Casio – najwyższej jakości sprzętu biurowego– znanego wśród studentów, księgowych oraz przedsiębiorców.  Dystrybuowane kalkulatory spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Genialnym przykładem  jest kalkulator z podwójnym wyświetlaczem (JV-220, DV-220, MV-210) , który w zaskakujący sposób poprawia jakość obliczeń i czyni pracę przyjemniejszą. Produkty Casio to synonim nowoczesnej technologii i designerskiego wzornictwa!

Więcej  na: http://www.kalkulatory.pl/

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na sprawnie funkcjonującą sprzedaż w sklepie detalicznym FMCG składa się niezliczona liczba elementów. Pierwszym, podstawowym, jest oczywiście efektywna współpraca w obszarze planowania, marketingu i wsparcia sprzedaży. Bardzo często jednak popełnia się błędy (czy też pomija obszary szybkich i skutecznych usprawnień), które sprawiają, że nawet pomimo wytężonych wysiłków w wyżej wymienionych obszarach, osiągane wyniki nie są zadowalające. Na co więc należy zwrócić szczególną uwagę?

Kształtowanie odpowiedniego zapasu produktów w sklepie to jedno z fundamentalnych zagadnień decydujących o sukcesie biznesowym sklepu. O ile w sklepach sieciowych za zarządzanie zapasami odpowiadają menadżerowie poszczególnych kategorii, mający odpowiednią wiedzę i narzędzia analizujące zapasy, to w mniejszych sklepach zarządzanie zapasami jest w ogromnym stopniu uzależnione od intensywnej pracy zazwyczaj jednego człowieka.

X

Przeczytaj również