Jesteś tutaj

Kalkulatory Casio – najwyższa jakość, na którą zasługujesz

Zibi S.A. to polski dystrybutor zegarków, kalkulatorów, instrumentów Muzycznych,a także baterii i słuchawek, stacji pogodowych i terminali. Zibi S.A. posiada własne butiki z zegarkami, luksusową galanterią, biżuterią a także salony Muzyczne – w tym jeden z prestiżowymi fortepianami. W roku 2014 firma obchodzi 25 lecie istnienia.

Dystrybutor jest znany na rynku głównie za sprawą kalkulatorów Casio – najwyższej jakości sprzętu biurowego– znanego wśród studentów, księgowych oraz przedsiębiorców.  Dystrybuowane kalkulatory spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Genialnym przykładem  jest kalkulator z podwójnym wyświetlaczem (JV-220, DV-220, MV-210) , który w zaskakujący sposób poprawia jakość obliczeń i czyni pracę przyjemniejszą. Produkty Casio to synonim nowoczesnej technologii i designerskiego wzornictwa!

Więcej  na: http://www.kalkulatory.pl/

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Wawel podpowiada, o czym należy pamiętać latem, aby utrzymać jakość i trwałość czekolad, cukierków, wafelków i batoników oraz jak najdłużej delektować się ich wyjątkowym smakiem.

Mercedes-Benz Sprinter zdobył Europejską Nagrodę Innowacyjności (EIA – European Innovation Award) za wyjątkowo szeroką gamę systemów aktywnego bezpieczeństwa – w głosowaniu dziennikarzy branżowych z całej Europy okazał się pod tym względem lepszy od 9 konkurencyjnych modeli. Jury doceniło również wszechstronne zdolności Sprintera w roli pojazdu pod zabudowę jako mobilny dom.

X