Jesteś tutaj

Kalkulatory Casio – najwyższa jakość, na którą zasługujesz

Zibi S.A. to polski dystrybutor zegarków, kalkulatorów, instrumentów Muzycznych,a także baterii i słuchawek, stacji pogodowych i terminali. Zibi S.A. posiada własne butiki z zegarkami, luksusową galanterią, biżuterią a także salony Muzyczne – w tym jeden z prestiżowymi fortepianami. W roku 2014 firma obchodzi 25 lecie istnienia.

Dystrybutor jest znany na rynku głównie za sprawą kalkulatorów Casio – najwyższej jakości sprzętu biurowego– znanego wśród studentów, księgowych oraz przedsiębiorców.  Dystrybuowane kalkulatory spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Genialnym przykładem  jest kalkulator z podwójnym wyświetlaczem (JV-220, DV-220, MV-210) , który w zaskakujący sposób poprawia jakość obliczeń i czyni pracę przyjemniejszą. Produkty Casio to synonim nowoczesnej technologii i designerskiego wzornictwa!

Więcej  na: http://www.kalkulatory.pl/

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Projektowanie sklepu to nie to samo, co merchandising, lecz nie da się oddzielić prawidłowej realizacji merchandisingu od „poprawności” projektu sklepu. Niektóre błędy można wyeliminować łatwo i niskim kosztem, niektóre zdecydowanie trudniej, np. dopiero przy okazji generalnego remontu. Oto kilka uwag, które mogą być przydatne.

Jedną z najczęstszych odpowiedzi przeciętnego konsumenta, na pytanie o najważniejszy czynnik wpływający na jego proces wyboru poszczególnego produktu, jest cena. Większość klientów, poprzez porównywanie cen, uważa, że jest w stanie ocenić, czy poszczególna marka jest droga.

X