Jesteś tutaj

Kalkulatory Casio – najwyższa jakość, na którą zasługujesz

Zibi S.A. to polski dystrybutor zegarków, kalkulatorów, instrumentów Muzycznych,a także baterii i słuchawek, stacji pogodowych i terminali. Zibi S.A. posiada własne butiki z zegarkami, luksusową galanterią, biżuterią a także salony Muzyczne – w tym jeden z prestiżowymi fortepianami. W roku 2014 firma obchodzi 25 lecie istnienia.

Dystrybutor jest znany na rynku głównie za sprawą kalkulatorów Casio – najwyższej jakości sprzętu biurowego– znanego wśród studentów, księgowych oraz przedsiębiorców.  Dystrybuowane kalkulatory spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Genialnym przykładem  jest kalkulator z podwójnym wyświetlaczem (JV-220, DV-220, MV-210) , który w zaskakujący sposób poprawia jakość obliczeń i czyni pracę przyjemniejszą. Produkty Casio to synonim nowoczesnej technologii i designerskiego wzornictwa!

Więcej  na: http://www.kalkulatory.pl/

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2013-09-03

Kawa, po alkoholach i napojach, jest najważniejszą tzw. suchą kategorią spożywczą w sklepie. Jest to kategoria przyciągająca klienta do sklepu i jednocześnie pozycjonująca sklep w jego oczach. Wiedząc, że większość konsumentów nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki kawy, powinniśmy zadbać o to, aby klient w sklepie czuł się doceniony i dopieszczony, mogąc wybierać spośród różnych rodzajów swojego ulubionego napoju.

W dzisiejszych czasach klientów nie można traktować jak jednorodnej grupy. Zrozumienie potrzeb poszczególnych typów klientów może zdecydować o powodzeniu lub porażce biznesu.

X

Przeczytaj również