Wawel Truck

Wawel Truck – czyli słodka, interaktywna ciężarówka – ponownie pojawi się na MeetUp® 2019, kolejnej już edycji najpopularniejszej w kraju imprezy dla twórców i miłośników YouTube oraz aplikacji TikTok. Wydarzenie odbędzie się 31 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie. Zawitają tam najpopularniejsze gwiazdy Internetu oraz tysiące fanów. To wyjątkowa okazja do nawiązania nowych znajomości, zrobienia pamiątkowych zdjęć z ulubionymi twórcami sceny internetowej, dzielenia się inspiracjami oraz odkrycia Wawel Trucka – mobilnej strefy słodkości pełnej interaktywnych gier i aplikacji.

Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję - pierwszą tego typu interaktywną ciężarówkę pełną słodyczy, gier i aplikacji, która wyruszyła w swoją premierową trasę po całej Polsce. Tylko w tym sezonie odwiedzi łącznie kilkadziesiąt polskich miast. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszy moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego!

Marka Wawel przygotowała dla swoich fanów wyjątkową atrakcję – pierwszą interaktywną ciężarówkę pełną słodyczy, gier i aplikacji, która wyruszyła w swoją premierową trasę po całej Polsce. Tylko w tym sezonie odwiedzi łącznie kilkadziesiąt polskich miast.

X

Przeczytaj również