Advertisement

VOBRO

Słodycze w pięknych opakowaniach odpowiednio podkreślą uroczysty charakter tego Pierwszej Komunii i będą idealnym dopełnieniem do każdego prezentu. Dlatego Vobro, jak co roku, wprowadza szeroki wachlarz bombonierek specjalnie dopasowanych do tej uroczystości, które zaspokoją różne gusta małych smakoszy.

Firma VOBRO wprowadza na rynek nową odsłonę znanej już bombonierki Dolce Rosa, która wyróżnia się innowacyjną formą podania w formie tuby. Wyszukana kompozycja smaków składająca się z czekoladek z wiśnią w likierze, pralin  z nadzieniem mlecznym oraz pralin z nadzieniem orzechowym spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. 

Jak zawsze oczekiwaliśmy wzrostu sprzedaży i nawiązania współpracy z nowymi klientami. Podstawowym pożytkiem udziału w prestiżowych targach jest zarówno promocja, jak również budowa stabilnego wizerunku w relacjach z klientami.

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, w którym firma Vobro przygotowała specjalną ofertę słodyczy, gdzie znajdziemy znane i lubiane marki: Frutti di Mare z pysznymi pralinami w kształcie owoców morza i Love&Cherry - wyborne wiśnie w czekoladzie. 

Urodziny, rocznica, romantyczna kolacja lub po prostu zwykłe spotkanie – każda z tych okazji jest idealna, by podarować najbliższej nam osobie odrobinę przyjemności. Zwłaszcza, gdy upominek wygląda naprawdę atrakcyjnie.

Wakacje to czas, w którym możemy sobie pozwolić na odrobinę słodkiego szaleństwa. Dlatego firma VOBRO wprowadziła do letniej oferty nowy produkt – Summer Pralines. To eksplozja trzech owocowych smaków nadzienia: czarnej porzeczki, cytrynowo-miętowego i truskawkowego.

Pierwsza Komunia to szczególna i wzniosła chwila w życiu dziecka i jego rodziców. Ten wyjątkowy dzień warto podkreślić słodkim upominkiem. Firma Vobro przygotowała na tą okazję specjalną ofertę.

Vobro wypuściło nową linię cukierków, które nadziane są galaretkami w 3 smakach. Do wyboru jest intensywny, słodko-kwaśny smak czarnej porzeczki, delikatnie słodki i orzeźwiający brzoskwiniowy oraz  energetycznie cytrynowy z dodatkiem mięty.

Od lat królujące w ofercie firmy Vobro wyborne wiśnie w likierze, pod brandem Cherry Paradise, zyskały trzy nowe, wyjątkowe grafiki.

Zwolennicy marki Frutti di Mare będą zapewne zachwyceni pojawieniem się na rynku ich ulubionych pralin w nowej gramaturze - Bombonierka Frutti di Mare 90 g.

X