Unilever Polska

Unilever ogłosił, że jego fabryki, biura, obiekty badawczo-rozwojowe, centra danych, magazyny i centra dystrybucyjne na pięciu kontynentach są teraz zasilane w 100% z odnawialnej energii elektrycznej.

Jako pierwsi informujemy, że Marek Kopyto objął stanowisko Country Managera Unilever w Polsce. W nowej roli będzie odpowiedzialny za całość operacji biznesowych na rynku polskim.

W kwietniu Rama zmienia się i pokazuje swoje walory. W dniach 29- 30 kwietnia w sklepach sieci Stokrotka na terenie całego kraju odbędzie się akcja promocyjna margaryny połączona z degustacją. 

Lody marki Ben & Jerry’s wejdą na polki rynek w marcu i dostępne będą w sześciu wariantach smakowych i w dwóch wersjach wagowych – o pojemności 0,5 l oraz 100 ml.

Po raz kolejny rusza konkurs margaryny Kasi pod hasłem „Cukiernia Kasi”. Zadaniem uczestników aktywacji jest założenie konta na wskazanej stronie internetowej oraz umieszczenie na niej przepisu na ciasto, w którego składzie jest kostka do pieczenia Kasia. 

Ruszył właśnie program edukacyjny zainicjowany przez markę Delma – „Extra Szkolna Stołówka", którego partnerem społecznym została Federacja Polskich Banków Żywności. 

Firma Unilever zwróciła się do przemysłu produktów FMCG o przyspieszenie procesu tworzenia tzw. gospodarki obiegowej. Jednocześnie ze strony producenta padła deklaracja w sprawie opakowań. Do 2025 r. wszystkie wykorzystywane przez producenta opakowania będą przeznaczone do ponownego użytku.

Dzięki inwestycji fabryka przy ul. Bałtyckiej w Poznaniu zyska nową halę produkcyjną. Nowy budynek o powierzchni ponad 3 tys. mkw. powiązany będzie z już istniejącymi.

Dzięki inwestycji fabryka przy ul. Bałtyckiej w Poznaniu zyska nową halę produkcyjną. Budynek o powierzchni ponad 3 tys. mkw. powiązany będzie z już istniejącymi.

Nowa Rama jest produktem zawierającym jedynie tłuszcze roślinne, co za tym idzie, jest rekomendowana dla wegan i osób nietolerujących laktozy.

Strony

X