Targi

Targi ENOEXPO® odbywające się w EXPO Kraków po raz kolejny okazały się wyjątkowym w naszej części Europy spotkaniem branży winiarskiej. Wydarzenie to połączone było z targami HORECA®. Swoją ofertę zaprezentowało łącznie niemal 400 wystawców z różnych stron świata.

Zapowiedź targów World Food 2019

Data wydarzenia: 
2018-10-26

Już po raz czwarty podczas najważniejszych targów branżowych w stolicy spotkają się przedstawiciele branży winiarskiej z Polski i ze świata. Targi odbędą się tradycyjnie w ostatni weekend października (26-27 października) w Warszawie.

Polskie sery, mleko, świeże jabłka, makarony, kasze, przekąski, kawior, napoje i soki owocowe, suszone owoce, a także słodycze i dodatki cukiernicze – to produkty, z którymi mogli zapoznać się goście odwiedzający międzynarodowe targi żywności Food Expo 2018, odbywające się w Hongkongu, w Chinach.

W dniu 24 kwietnia 2018 r. w Mexico City odbyła się największa konferencja branży mleczarskiej w Ameryce Łacińskiej „Foro Nacional De Lecheria”. Wydarzenie organizowane przez najpotężniejszą meksykańską organizację skupiającą producentów i przetwórców mleka – FEMELECHE La Federacion Mexicana de Lecheria A.C.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2018 to wydarzenie organizowane w Warszawie w dniach 9-11 maja 2018 r. przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Od lat cieszy się wysoką renomą i przyciąga Wystawców tak z kraju, jak i z zagranicy.

Wiodący polscy przetwórcy promują polskie produkty rybne na największych na świecie targach owoców morza SeaFood Expo Global, które rozpoczęły się 24 kwietnia w Brukseli.

Moda na „naturalność” coraz bardziej staje się zauważalna także w kategorii kosmetyków. Wszelkiego rodzaju targi produktów naturalnych i fair trade przyciągają wielu zainteresowanych, liczących na to, że podczas takich imprez kosmetyki sprzedawane są po niższej cenie. Tak właśnie było podczas Targów Natural Beauty, które odbyły się we Wrocławiu podczas ubiegłego weekendu.

24-25 marca 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się największe w Polsce targi kosmetyczno-fryzjerskie. Impreza jest przeznaczona nie tyko dla profesjonalistów, ale również szerokiej publiczności, która miała okazję zapoznać się z najnowszymi trendami urodowymi 2018 roku.

Zbliżają się jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów w branży kosmetycznej – Cosmoprof w Bolonii.  W dniach od 15 do 18 marca 2018 włoskie miasto na kilka dni przyciąga do siebie nie tylko miłośników kosmetyków, ale również producentów i dystrybutorów opakowań.

Strony

X