Stock Polska

Przedstawiciele Stock Polska – dystrybutor Jim Beam – w dniach 11-13 czerwca br. w Barcelonie z rąk Freda Noe (prawnuka twórcy Jim Beama, który jest przedstawicielem siódmego pokolenia rodziny i Master Distillerem) odebrali nagrodę Make History.

Stock Polska i Beam Suntory zawarły 3-letnią umowę dystrybucji wyłącznej w Polsce, która przedłuża i rozszerza dotychczasową współpracę. 

Trend premiumizacji wśród konsumentów jest podyktowany poszukiwaniem wysokiej jakości produktów alkoholowych, rozumianej jako najwyższej jakości trunek oraz unikalne opakowanie. Stock Polska sukcesywnie uzupełnia swoje portfolio o marki z segmentów premium. W 2014 r. w ofercie pojawiła się czysta wódka klasy top premium Amundsen, przeznaczona dla tych, którzy nie boją się podejmować wyzwań tak, jak Roald Amundsen ‒ zdobywca Bieguna Południowego.

 Rodzina Lubelskie to alkohole, które od wielu lat towarzyszą Polakom przy różnych okazjach. Są naturalnym wyborem przy zakupie alkoholi smakowych. Polacy sięgają po owocowe smaki coraz częściej. Zmieniła się kultura spożywania, która nakierowana jest na smakowanie, sączenie drinków. Lubelska doskonale wpisała się w ten trend. Powiększająca się każdego roku oferta smakowa to nasz świadomy krok w rozwój tego produktu, który jest liderem rynku w swojej kategorii. 

W czerwcu br. Marek Sypek dołączy do Stock Spirits Group w roli Dyrektora Zarządzającego na Polskę. Przejmie odpowiedzialność za Stock Polska i będzie prowadził działania z Warszawy. Zastąpi w tej roli Ian’a Croxford’a, który od stycznia 2015 pełni funkcję p.o. Dyrektora Zarządzającego w Polsce. W momencie objęcia stanowiska przez Marka Sypka w czerwcu, Ian powróci do roli Dyrektora Operacyjnego Grupy.

„Poradnik Handlowca”: Wiele mniejszych sklepów utrzymuje się w głównej mierze ze sprzedaży alkoholu. Na jaką pomoc ze strony przedstawicieli Państwa firmy mogą liczyć niezależni handlowcy?

Mariusz Borowiak, Dyrektor Generalny firmy Stock Polska został nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem Manager Award 2014, przyznawanym wybitnym managerom przez kapitułę pod przewodnictwem prezesa Krajowej Izby Gospodarczej Andrzeja Arendarskiego.

X