Pszczółka

Paweł Budynek został członkiem zarządu i wiceprezesem Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. w Lublinie. W ramach swojej funkcji będzie odpowiadał za sprawy finansowe firmy.

Nowo otwarty sklep firmowy Fabryki Cukierków „Pszczółka” zlokalizowano w Lublinie, przy ul. Ludwika Spiessa 7.

Aleksander Batorski, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” został nowym członkiem zarządu Stowarzyszenia Polskich Producentów Wyrobów Czekoladowych i Cukierniczych – POLBISCO.

Fabryka Cukierków „Pszczółka” wprowadziła specjalną ofertę świąteczną, w której znalazły się nowe produkty z portfolio – pralinki, cukierki czekoladowe oraz galaretki. Produkty będą dostępne w placówkach Poczty Polskiej w całym kraju.

Fabryka Cukierków Pszczółka – wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej SA - oficjalnie otworzyła nowy zakład produkcyjny. To jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie, której budowa kosztowała 153 mln zł. 

Nowa Fabryka Cukierków „Pszczółka” rozpoczęła działalność. Jako pierwsze uruchomione zostały linie produkujące karmelki. Ale to dopiero początek. Już niebawem FC „Pszczółka” sp. z o.o. zaskoczy miłośników słodyczy nowymi produktami. W najbliższym czasie planowana jest produkcja pralinek, cukierków czekoladowych oraz galaretek, które na sklepowe półki trafią w ciągu 2-3 miesięcy.

Od nowego roku „Pszczółka” zmienia swoją szatę graficzną i wprowadza na rynek nowe produkty. Producent zapowiada również otwarcie nowej fabryki.

X