Advertisement

Merlin

Od ubiegłego roku klienci Merlin.pl, mogą bezpłatnie odbierać przesyłki w wybranych salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press na terenie całej Polski. W lipcu 2015 r. usługa została rozszerzona o możliwość odbioru paczki za pobraniem.

Merlin.pl w kooperacji z siecią delikatesów Alma Market oraz partnerem technologicznym Coolomat, wchodzi w sprzedaż artykułów spożywczych w ramach projektu Merlinfood by Alma. Projekt przewiduje postawienie w miastach nawet do 200 terminali odbioru Coolomat rocznie.

Sklep internetowy Merlin.pl kontynuuje ekspansję stacjonarnych punktów odbioru. Nowe lokalizacje udostępniono właśnie na Śląsku oraz w Krakowie w partnerskiej sieci sklepów Małpka Express. Obecnie klienci Merlin.pl mogą już bezpłatnie odbierać zakupy w niemal 150 punktach w całej Polsce.

Małpka SA, operator sieci convenience Małpka Express, zacieśnia współpracę ze swoim partnerem z Grupy Handlowej Czerwona Torebka - Merlin.pl. Ruszyła promocja, dzięki której klienci Małpki Express za zakupy zrealizowane w sieci, otrzymają zniżki na wybrane produkty dostępne w sklepie internetowym.

X

Przeczytaj również