merci

We wrześniu firma Storck wprowadziła na rynek nowy produkt pod marką merci. Jest to linia czekolad w pięciu wyśmienitych wariantach smakowych: kawowo-śmietankowa, orzechowo-migdałowa, mleczna, gorzka 72% kakao oraz z nadzieniem marcepanowym. W każdym opakowaniu znajdują się cztery indywidualnie zapakowane minitabliczki.

Z okazji Dnia Matki firma Storck przygotowała edycję pralin merci w specjalnej szacie graficznej. Opakowania czekoladek 250 g i 400 g ozdobione zostały motywami serduszek i kwiatków oraz wyjątkowymi hasłami: „Kocham Cię Mamo” czy „Jesteś najlepsza”. Czekoladki merci, jako słodki podarunek, w najlepszy sposób pozwolą podziękować mamie za to, że jest.

Sprzedaż wsparta będzie intensywną kampanią telewizyjną i internetową, a także materiałami POS w sklepach.

Z okazji Walentynek i Dnia Kobiet firma Storck przygotowała edycję pralin merci 250g i 400g ozdobionych pięknym sercem. Każde opakowanie zawiera wyśmienitą kolekcję najlepszych pralin: kompozycję 8 smaków w czekoladzie mlecznej i deserowej. Pyszne, doskonałe na prezent - w najlepszy sposób pozwolą podziękować ukochanej osobie za to, że jest – merci, że jesteś tu.

Cieszące się zaufaniem konsumentów, dotychczasowe portfolio marki merci zostało rozszerzone o nowy wariant smakowy – merci mus czekoladowy, w którego skład wchodzą 4 rodzaje specjałów z musem czekoladowym w środku: biały mus, mus orzechowy, mus czekoladowy i mus deserowy.

Z okazji Walentynek i Dnia Kobiet firma Storck przygotowała specjalną edycję pralinek Merci w nowych opakowaniach. Wyróżnia je piękny, nowoczesny projekt z oryginalnym otwarciem w kształcie serca. Dostępne dwa warianty kolorystyczne – elegancka czerwień oraz róż.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia firma Storck przygotowała specjalne opakowania bombonierek merci podkreślające ten wyjątkowy dla wszystkich czas. Ponadto osoby lubiące słodkości będą mogły delektować się czekoladowymi bombkami i Mikołajami oraz nowością – pralinami w kształcie serc.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych firma Storck wprowadza do swojej oferty specjalną edycję pralin merci i Toffifee.

X