Maraton

Wiesław Generalczyk, Wydawca „Poradnika Handlowca”, „Poradnika Restauratora” i „Handlowca” został uhonorowany najcenniejszym medalem dla amatorów za ukończenie World Marathon Majors.

Carrefour po raz drugi został sponsorem Gdańsk Maratonu, którego 4 edycja odbędzie się już w najbliższy weekend. Działanie jest elementem realizowanej od 2014 r. kampanii „Z miłości do Zdrowia”, która ma na celu między innymi popularyzowanie zdrowego stylu życia wśród klientów i pracowników sieci.

Już 11 września z Al. Paderewskiego wystartują uczestnicy 34. PKO Wrocław Maraton. Sam bieg organizowany jest od 1982 r., a Carrefour Polska po raz trzeci został partnerem tego wydarzenia

Już w najbliższy poniedziałek 15 sierpnia odbędzie się w Gdańsku XXII Energa Maraton, w którym wśród zgłoszonych 900 biegaczy aż 100 jest członkami NSZZ „Solidarność”.

Prezes Wydawnictwa "Generalczyk" - Wiesław Generalczyk w wielkanocny poniedziałek (w USA obchodzony jako Patriot Day) uczestniczył w 118. Boston Marathon 2014, najbardziej prestiżowym maratonie na świecie. W tym roku odbywającym się pod hasłem "Boston Strong - Boston Runs As One", dla upamiętnienia ofiar zamachów terrorystycznych, które miały miejsce na mecie tego maratonu w 2013 r.

X