logistyka

ID Logistics, jeden z europejskich liderów dedykowanej logistyki kontraktowej, ogłosił wyniki finansowe za I kwartał 2019 r. Przychody firmy wyniosły 358,1 mln EUR i wzrosły o 9,5 proc.

Automatyzacja przynosi wiele korzyści dla sektora dostaw, transportu i logistyki. Jej rozwój oznacza, że pojawiają się nowe technologie i rozwiązania znacząco usprawniające procesy transportu towarów. Do użytku wchodzą automatyczne technologie, które optymalizują procesy rejestrowania i zarządzania danymi, co przekłada się na większą transparentność i produktywność oraz optymalizację kosztów w przedsiębiorstwach. Wobec tych korzyści pojawiają się jednak wątpliwości o los pracowników.

ID Logistics, jeden z europejskich liderów logistyki kontraktowej, podsumował wyniki za I półrocze 2017 r. Firma odnotowała rekordowy wzrost przychodów o 42,8% do poziomu ponad 658 mln EUR.

Spółka Pantos Logistics, świadcząca kompleksowe usługi logistyczne i działająca w ponad 180 sieciach logistycznych na całym świecie, otrzymała w Hiszpanii certyfikat upoważnionego przedsiębiorcy (AEO, Authorized Economic Operator).

X