Forum A-BRAND

Data wydarzenia: 
2015-11-19

Już od pięciu lat, na Forum A-Brand, gromadzą się Ci, których nie interesują czarno-białe, płaskie i nudne wizerunki marek. Spotykają się po to, aby znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania. By pokazywać sobie nawzajem, że można inaczej, że można skuteczniej zdobywać serca, umysły i półkę… A to wszystko w inspirującym gronie Dyrektorów Marketingu i Kierowników Marki, reprezentujących firmy zajmujące czołowe miejsca w sektorze FMCG pod patronatem "Poradnika Handlowca". Tegoroczne forum odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2015 r. w Warszawie.

W listopadzie 2014 r. w Warszawie pod Patronatem Poradnika Handlowca odbyła się konferencja FMCG  - Forum A-BRAND

19 – 20 listopada w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyła się już IV edycja Forum A-BRAND w sektorze FMCG pt.: „Starcie o serca, umysły i... półkę”. Było to spotkanie top-managerów odpowiedzialnych za marketing i wsparcie sprzedaży A-BRAND-ów w 500 największych firmach FMCG w Polsce. Poradnik Handlowca jest patronem medialnym tego wydarzenia.

IV edycja Forum A-BRAND w sektorze FMCG, która odbędzie się w dniach 19 – 20 listopada w Warszawie to spotkanie top-managerów odpowiedzialnych za marketing i wsparcie sprzedaży A-BRANDów w 500 największych firmach FMCG w Polsce. Poradnik Handlowca jest patronem medialnym tego wydarzenia.

X