Familijne

Colian wprowadza na rynek edycję limitowaną wafli Jutrzenka Familijne. Najpopularniejsze warianty w asortymencie marki: wafle Familijne o smaku kakaowym oraz Familijne o smaku śmietankowym, będą dostępne w formacie XXL (450 g) od lutego br. do wyczerpania zapasów.

Marka Familijne wystartowała z kampanią reklamową pod hasłem „Mus je schrupać”. Działania realizowane dla wafli Familijnych Gofrowych potrwają do połowy marca w telewizji i kanałach digitalowych.

Wystartowała promocja wafli Familijne 2GO. Przy zakupie dużej paczki konsument otrzyma wafel gratis, a wybierając pojedynczy wafelek dostanie aż 50% gratis. Promocja trwa do wyczerpania zapasów, komunikują ją stickery na opakowaniach.

1 lipca marka Familijne startuje z nową loterią konsumencką, w której do wygrania będą 234 nagrody. Na miłośników wafli i ciastek marki Familijne czekają rowery marki KROSS, mechaniczne deskorolki oraz bony o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Decathlon. Loteria pt. „Weekendowe nagradzanie” uzyska intensywne wsparcie marketingowe.

Marka Familijne oferuje innowacyjną nowość – Familijne 2GO. To indywidualnie pakowane wafelki wypełnione aksamitnie delikatnym kremem czekoladowym oraz puszystym, napowietrzonym kremem mlecznym. Idealne do rodzinnego spożycia poza domem, Familijne 2GO uprzyjemnią wspólne dłuższe i krótsze wycieczki

Familijne, najbardziej rodzinna marka wafli i ciastek w Polsce, szczególnie w miesiącach letnich zrealizuje szereg działań skoncentrowanych w miejscu sprzedaży.

Najbardziej rodzinna marka wafli i ciastek organizuje specjalną promocję z okazji Dnia Dziecka.  Promocja Kup, chrup i baw się! potrwa od 19 maja do 1 czerwca br.

Marka Familijne startuje z drugą edycją loterii Gotówka na wakacje. W tegorocznej jej odsłonie do zdobycia jest aż 1 549 nagród o łącznej wartości ponad 150 000 zł. Poza pieniędzmi na upragniony letni odpoczynek, do wygrania są rodzinne gry planszowe. Sprzedaż promocyjna trwa od 1 maja do 31 sierpnia br.

Marka Familijne startuje z drugą edycją loterii promocyjnej „Gotówka na wakacje”. W tegorocznej odsłonie do wygrania jest 1 549 nagród o łącznej wartości 150 054 zł, w tym nagroda główna 30 000 zł, nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł i 100 zł oraz rodzinne gry na chwile spędzone w towarzystwie najbliższych.

Familijne poszerza portfolio o linię Familijne w czekoladzie. Najnowsza propozycja marki to wafle w polewie o dwóch skrajnie odmiennych smakach czekolady. Nowe produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepach sieciowych.

X