Drobimex

Szynka Wędzona z Kurcząt to produkt o unikalnym smaku i 95% mięsa z piersi kurczaka. Trudno wyobrazić sobie uroczyste przyjęcie świąteczne bez szynki wędzonej. Delikatny aromat wędzenia i starannie dobrane przyprawy sprawiają, że szynka jest krucha, soczysta i smakuje wyśmienicie.

Aż 80% produkcji szczecińskiego przedsiębiorstwa Drobimex wysyłane jest na eksport nie tylko do krajów europejskich, ale także do Azji i Afryki. Obecnie produkty firmy sprzedawane są już w ponad 30 krajach. Stale rośnie również sprzedaż jej wyrobów na krajowym rynku. W ostatniej dekadzie firma podwoiła produkcję dzięki rozbudowie i modernizacji swoich zakładów, na co przeznaczono ponad 65 mln euro.

Uwielbiana przez dzieci linia Drobisie obejmująca Drobisiową Szyneczkę, Drobisiowe Paróweczki oraz Drobisiowe Parówki z kurcząt to pełnowartościowe produkty bezglutenowe, o wysokiej zawartości mięsa drobiowego i białka. Produkty mają kolorowe opakowania, na których pojawiają się dobrze znane dzieciom postaci Tygryska i Jeżyka. 

Firma Drobimex przygotowała dla miłośników grillowania sezonową nowość - Kiełbasę grilllowa drobiową XXL. Produkt o uszlachetnionej recepturze, w swoim składzie zawiera aż 78 % mięsa z piersi kurcząt. Kiełbasa o unikalnej wielkości dostępna jest opakowaniu 400 g.

Zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zbiegną się nie lada gratką dla wszystkich miłośników grillowania. Tegoroczna oferta grillowa firmy Drobimex została poszerzona o nowość – Sznycle minutowe z piersi kurczaka w marynacie z czosnkiem niedźwiedzim.

X