Cisowianka

Premierą opery Ignacego Paderewskiego „Manru” Teatr Wielki – Opera Narodowa zainaugurował nowy sezon artystyczny 2018/19. Wybór akurat tego tytułu jako pierwszej premiery nowego sezonu nastąpił również ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Ignacy Paderewski, jako premier i minister spraw zagranicznych niepodległościowego rządu, jest jej naturalnym symbolem.

Dzięki tegorocznej współpracy Cisowianki i UNICEF Polska zebrano środki pozwalające na zakup i instalację aż 233 pomp wodnych. Czysta i bezpieczna woda dotrze do kilkudziesięciu tysięcy dzieci i ich rodzin w najbardziej zagrożonych regionach Afryki.

W Pałacu Małachowskich w Parku Zdrojowym w Nałęczowie z inicjatywy nowego gospodarza, właściciela marki Cisowianka, odbył się uroczysty obiad nawiązujący do tradycji czwartkowych spotkań literackich organizowanych w uzdrowisku w XIX w. przez Deotymę czyli Jadwigę Łuszczewską oraz „obiadów” króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w warszawskich Łazienkach.

Cisowianka od lat cieszy się niesłabnącą sympatią i zaufaniem konsumentów. Kolejnym dowodem siły marki na polskim rynku jest przyznany jej już po raz dziesiąty z rzędu tytułu Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand.

Najbardziej znany na świecie polski wyścig kolarski Tour de Pologne UCI World Tour oraz Cisowianka kontynuują współpracę w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nałęczów Zdrój, właściciel marki Cisowianka, to firma bardzo silnie związana z regionem Nałęczowa, świadoma jego wyjątkowości i pięknych, ponad 200-letnich, tradycji uzdrowiskowych. 

W warszawskim hotelu Hilton odbyła się Gala Esquire Awards podczas której po raz pierwszy wręczono nagrody w sześciu kategoriach. Krzysztof Weka, Prezes Nałęczów Zdrój S.A., zwyciężył w kategorii biznes.

W tym roku marka Cisowianka kontynuuje rozpoczętą w 2016 r. współpracę z UNICEF Polska w ramach wsparcia programów wodnych. 

Cisowianka po raz dziewiąty z rzędu zdobywa tytuł Superbrands i Superbrands Polska Marka. O przyznaniu tytułów zadecydowali konsumenci.

Cisowianka została oficjalną wodą - imprezy triathlonowej   – ENEA IRONMAN 70.3 GDYNIA. Swój start w tegorocznym Enea Ironman 70.3 Gdynia powered by Herbalife (jedynych w Polsce zawodach triathlonowych pod szyldem Ironman’a) zapowiedziało blisko 4 tysiące zawodników z całego świata, w tym zarówno osoby ze światowej czołówki zawodników jak i gwiazdy polskiej sceny i ekranu (między innymi Katarzyna Gorczyca i Maciej Dowbor). 

Strony

X

Przeczytaj również