Advertisement

Bakalland SA

Bakalland uruchomił pierwszą na polskim rynku platformę zakupową, w której można zakupić bakalie, przekąski w postaci batonów zbożowych, batonów proteinowych, produkty śniadaniowe oraz produkty do wypieków. 

Bakalland nawiązał współpracę z Jakubem Mauriczem – ekspertem w zakresie dietetyki sportowej. Jakub Mauricz wspólnie z ekspertami marki stworzył recepturę najnowszej linii batonów Bakalland Protein by BA!, które są już dostępne na rynku. 

Marka Bakalland została wyróżniona certyfikatem Superbrands 2018 w kategorii Żywność – produkty do deserów i wypieków. W tegorocznej edycji Superbrands o przyznaniu wyróżnień zadecydowali konsumenci. 

Marka Delecta zwiększa portfolio w kategorii mieszanek ciast, wprowadzając propozycję w limitowanej edycji – Mini serniczki. Nowe mini serniczki to dobrze znany sernik błyskawiczny – tym razem w wersji miniaturowej. Serniczki są łatwe w przygotowaniu, nie wymagają pieczenia. 

Linia batonów zbożowych BA! poszerza się o nowe propozycje przekąsek zbożowych nie zawierających cukru. Ich skład wzbogacony został za to składniami takimi jak quinoa, amarantus, chia oraz owocami. W nowej linii batonów znajduje się pięć rodzajów zbóż: owies, pszenica, jęczmień, żyto i ryż.

Delecta powiększa swoje portfolio o galaretki o smakach owoców lasu oraz owoców egzotycznych. Inspiracją do stworzenia nowych smaków były znane i lubiane przez konsumentów orzeźwiające soki oraz lody. Nowe smaki dostępne będą w sprzedaży od 21 lutego. 

8 sierpnia, wystartowała kolejna odsłona kampanii reklamowej kawy zbożowej Anatol. Działania obejmujące radio i Internet potrwają do końca września.

X

Przeczytaj również