2014

Data wydarzenia: 
2014-11-19

Trwają przygotowania do V Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow 2014, które odbędą się 19 i 20 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Modelowy Sklep, który został zaprojektowany w oparciu o światowe trendy, będzie znajdował się w centralnym punkcie hali. Z kolei towarzyszący targom konkurs „Innowacje Handlu 2014” wyłoni najnowocześniejsze produkty branży handlowej. Poradnik Handlowca jest partnerem medialnym imprezy.

Data wydarzenia: 
2014-09-29

W dniach 29.09-01.10 br. zaplanowano Targi POLAGRA.

Prezes Wydawnictwa "Generalczyk" - Wiesław Generalczyk w wielkanocny poniedziałek (w USA obchodzony jako Patriot Day) uczestniczył w 118. Boston Marathon 2014, najbardziej prestiżowym maratonie na świecie. W tym roku odbywającym się pod hasłem "Boston Strong - Boston Runs As One", dla upamiętnienia ofiar zamachów terrorystycznych, które miały miejsce na mecie tego maratonu w 2013 r.

Rossmann już po raz piąty przygotował kalendarz ze swoimi pracownikami. W każdym miesiącu pojawia się jedna osoba związana z drogerią. W tym roku kalendarz nawiązuje do kampanii „pragnienia i potrzeby". Przedstawia poszczególne działy drogerii np. kosmetyka kolorowa, perfumy, akcesoria do kąpieli, a nawet preparaty piorące i ściereczki.

X

Przeczytaj również