Jesteś tutaj

TZMO SA na 3. Polsko-Amerykańskim Szczycie Gospodarczym w Warszawie

TZMO SA było obecne wśród polskich firm na 3. Polsko-Amerykańskim Szczycie Gospodarczym, który odbył się 26 kwietnia br. w Warszawie. To jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących umocnienia relacji pomiędzy Polską i Stanami Zjednoczonymi.

Kategoria: 

Podobne artykuły

22 czerwca odbyła się konferencja sprzedaży Hochland Polska pod tytułem „Przyspiesz z nami”. Podczas spotkania odbyła się premiera nowego konceptu serów topionych Hochland oraz programu wsparcia sprzedaży w roku 2015. Gościem specjalnym był profesor Witold Orłowski, który poprowadził wykład pt.: „Polski konsument i wartość marki w biznesie”.

22 lipca w Warszawie otworzy się pierwszy lokal znanej, francuskiej sieci piekarni i restauracji PAUL. Należąca do rodzinnej firmy z ponad 125 letnią tradycją marka - podobnie jak w Mediolanie, Paryżu czy Tokio - zaoferuje Gościom prawdziwe francuskie pieczywo i wypieki. W ofercie znajdą się śniadania, świeże przekąski i dania obiadowe. Wysoka jakość, niezapomniany  smak, prosta elegancja - wszystko to w autentycznym, francuskim wydaniu.

X

Przeczytaj również