Jesteś tutaj

Jennifer Lopez ambasadorką polskiej marki Inglot

Jennifer Lopez podjęła współpracę z polską marką Inglot, sygnując swoim nazwiskiem linię kosmetyków dla kobiet. Kolekcja Jennifer Lopez Inglot będzie się składać aż z 70 produktów i będzie miała premierę 26 kwietnia, o czym firma Inglot poinformowała na swojej stronie na Instagramie.

Premiera nowej linii kosmetyków ma mieć miejsce 26 kwietnia tego roku. Nowe produkty kolorowe mają objąć tusze do rzęs, pomadki, rzęsy, róże, cienie do powiek oraz bronzery. Kosmetyki są zaprojektowane przez samą artystkę, według informacji, zamieszczonych na portalu Facebook z hashtagiem #JLOXINGLOT.

fot.: https://www.instagram.com/inglot_cosmetics

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po raz pierwszy w Gdańsku odbyły się targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA. Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentowali  polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Dla odwiedzających była również możliwość poznania marek zagranicznych, obecnych na polskim rynki.

22 marca podczas 20. dorocznej gali wręczenia nagród L'Oréal-UNESCO For Women in Science, Fundacja L'Oréal i UNESCO rozpoczęły nową inicjatywę "Male Champions for Women in Science" ("Czempioni na rzecz Kobiet i Nauki"). Przyświecający jej cel jest prosty: wkład w większą równowagę płci w nauce na rzecz bardziej efektywnego postępu.

X