Jesteś tutaj

Jennifer Lopez ambasadorką polskiej marki Inglot

Jennifer Lopez podjęła współpracę z polską marką Inglot, sygnując swoim nazwiskiem linię kosmetyków dla kobiet. Kolekcja Jennifer Lopez Inglot będzie się składać aż z 70 produktów i będzie miała premierę 26 kwietnia, o czym firma Inglot poinformowała na swojej stronie na Instagramie.

Premiera nowej linii kosmetyków ma mieć miejsce 26 kwietnia tego roku. Nowe produkty kolorowe mają objąć tusze do rzęs, pomadki, rzęsy, róże, cienie do powiek oraz bronzery. Kosmetyki są zaprojektowane przez samą artystkę, według informacji, zamieszczonych na portalu Facebook z hashtagiem #JLOXINGLOT.

fot.: https://www.instagram.com/inglot_cosmetics

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Inglot podjęła współpracę z kultowym nowojorskim klubem jazzowym Blue Note Jazz Club.  Głównym założeniem projektu ma być promocja polskich jazzmanów za oceanem.

Sieć sklepów Biedronka wraz z Colgate-Palmolive Poland włączają się w edukowanie najmłodszych w kwestii pielęgnacji jamy ustnej. Właśnie pojawił się we wspomnianych sklepach zestaw edukacyjny dla dzieci. W komplecie znajdują się: pasta do zębów, szczoteczka do zębów, kalendarzyk mycia zębów oraz ulotka informacyjna.

X