Jesteś tutaj

Wedlanoc ze słodyczami E.Wedel

Producent słodyczy, firma LOTTE E.Wedel przygotowała z okazji zbliżających się świąt Wielkanocy bogatą ofertę czekoladowych smakołyków w wiosennych, kolorowych opakowaniach w kwieciste wzory. W ofercie znalazły się znane i cenione produkty oraz nowości, m.in. czekolady w smakach: truskawkowa, karmelowa, mleczna, słodkie czekotubki, baryłki z Advocatem czy Mieszanka Wedlowska. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Polacy w ubiegłym roku kupili o ponad 2% mniej słodyczy niż w 2014 r. Producenci w tej trudnej sytuacji rynkowej, na którą dodatkowo wpłynęła utrzymująca się deflacja oraz wysokie ceny kakao i orzechów laskowych, szukają szans na zwiększenie rentowności poprzez wprowadzanie nowych produktów. Taka strategia okazała się skuteczna dla Wedla, który pomimo słabej koniunktury zanotował kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży.

Producent ptasiego mleczka kręci reklamówki i rusza głębiej za ocean – informuje Puls Biznesu. – Skoro wódce Chopin udało się w Stanach osiągnąć sukces, to nie ma powodu, by nie udało się Wedlowi. My chcemy być drugą rozpoznawalną polską marką na tamtejszym rynku - zapowiada Witold Ziobrowski, dyrektor zarządzający Lotte Wedel.

X