Jesteś tutaj

Wiśnia Soczysta - nowość od Bakalland

Bakalland wzbogaca ofertę wyselekcjonowanych bakalii sygnowanych wizerunkiem Katarzyny Bujakiewicz o nowy produkt: Wiśnię soczystą.

Wiśnie Bakalland to najlepsze, wyselekcjonowane owoce, z których delikatnie usunięto pestki dla zachowania ich maksymalnej soczystości. Ta naturalna przekąska stanowi idealne połączenie słodyczy przełamane delikatną, kwaśną nutą wiśni. Jednocześnie jest to doskonały dodatek do wypieków, deserów oraz dań wytrawnych. Soczysta wiśnia stanowi również smakowite urozmaicenie sałatek.

Wiśnia soczysta Bakalland jest dostępna od 1 listopada 2015 roku. Szacowana cena: 5,60 złotych za 100 g.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Bakalland rozszerza portfolio dodatków do wypieków o nową propozycję – Masę makową z białego maku o smaku marcepanowym (400g). To pierwsza na rynku masa z miodem wielokwiatowym. Została przygotowana z trzykrotnie zmielonego maku, bez syropu glukozowo-fruktozowego i substancji konserwujących.

Bakalland wzbogaca swoje portfolio produktowe o nowe skarby prosto z natury: Złote Owoce (miechunka peruwiańska) oraz Słoneczne Trio (miechunka, żurawina, rodzynki). Nowa, przepełniona słońcem oferta bakalii idealnie wpisuje się w panujące trendy rynkowe. Za sprawą bogactwa cennych witamin i minerałów Złote Owoce oraz Słoneczne Trio zaliczane są do kategorii Superfruits – owoców o unikalnych i udowodnionych właściwościach Te egzotyczne, soczyste bakalie o ciekawym wyglądzie oraz słodko-kwaśnym smaku doskonale sprawdzą się jako pożywna przekąska lub wyjątkowy dodatek do ulubionych potraw.

X