Jesteś tutaj

TIGER Epic i TIGER Win – dwie epickie nowości na lato

TIGER przenosi kampanię o epickich zwycięstwach na produkty, wprowadzając dwa nowe warianty EPIC i WIN. Latem potrzebujemy jeszcze większej dawki energii, która doładuje nas w okresie wzmożonej aktywności i większej ilości wrażeń. Właśnie dlatego na najbliższe miesiące TIGER rozszerza ofertę MAX i wprowadza aż dwie limitowane nowości – każda o unikalnym owocowym smaku, każda o zwiększonej dawce kofeiny.

TIGER regularnie oferuje fanom napojów energetycznych nowości, które wychodzą naprzeciw ich potrzebom. Tak samo jest latem 2018, ponieważ marka przygotowała dwie nowości dopasowane do wyjątkowego okresu wakacyjnych przygód i zwycięstw. TIGER EPIC i WIN to rozszerzenie świetnie przyjętego wariantu TIGER MAX z większą o 50% zawartością kofeiny. Dwa nowe warianty mają odpowiednio 30% i 20% więcej kofeiny – tak, aby każdy mógł dopasować dawkę energetycznego doładowania do swoich potrzeb.

TIGER Epic to epickie połączenie popularnego letniego smaku mango z dodatkową dawką kofeiny. 30% więcej pobudzenia pozwoli nie przespać letnich przygód.

TIGER Win to z kolei jedyny w swoim rodzaju smak orzeźwiającego mojito i 20% większa dawka kofeiny. Taki duet zwycięży nad zmęczeniem i pobudzi do dalszego działania.

Napoje TIGER ze zwiększoną mocą energetycznego pobudzenia – MAX, EPIC i WIN – doskonale sprawdzą się dla każdego, kto szuka prawdziwej siły, lepszych efektów i mocnego orzeźwiającego smaku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Czy gotowy sos może być w użyciu jeszcze wygodniejszy? Łowicz sprawia, że tak. Kolejna nowość to propozycja, która zachwyci każdego, kto ceni niezawodną jakość, a zarazem oszczędność czasu. Dzięki nowym sosom z mięsem gotowanie stanie się jeszcze prostsze!

Na czas zbliżających się piłkarskich emocji, Lubella wprowadza do sprzedaży limitowaną nowość – Lubella Kulko-Piłki to płatki zbożowe o wyjątkowym truskawkowo-waniliowym smaku. 

X

Przeczytaj również