Jesteś tutaj

Smaki Słońca na wakacje! Owocowe orzeźwienie z letnią edycją limitowaną syropów marki Herbapol

Na rozpoczynający się sezon letni, obfitujący w spotkania z rodziną i przyjaciółmi, marka Herbapol przygotowała specjalną edycję syropów Smaki Słońca. W tym roku oferta marki to cztery warianty typowo letnich smaków, idealnych na upalne dni.

Marka Herbapol to lider kategorii syropów owocowych. W tegorocznej odsłonie limitowanej edycji syropów Smaki Słońca marka proponuje cztery kojarzące się z wakacjami warianty smakowe, które doskonale sprawdzą się podczas gorących dni: to niecodzienne połączenie rabarbaru z truskawką, egzotyczne smaki mango z ananasem, kiwi oraz cola, szczególnie lubiana przez dzieci. Warto wspomnieć, że dwa pierwsze warianty dostępne są wyłącznie w ofercie marki Herbapol. Syropy Smaki Słońca docenią więc zarówno zwolennicy klasycznych smaków, jak i wielbiciele egzotycznych owoców.

Syropy w letniej, kolorowej i mocno owocowej szacie graficznej, która spodoba się zarówno dorosłym, jak i dzieciom, dostępne są w szklanych butelkach o pojemności 420 ml.

Edycja limitowana syropów Smaki Słońca – pomysł na letnie orzeźwienie

Owocowy syrop to nie tylko dodatek do wody, ale także inspiracja i podstawa do przygotowania pysznych owocowych i orzeźwiających napojów dla całej rodziny. Wystarczą drobne urozmaicenia, takie jak kostki lodu, listek mięty, plaster cytryny lub inne owoce, które szczególnie lubimy –
i wyjątkowy napój gotowy! Niecodzienne połączenia smakowe syropów Smaki Słońca sprawdzą się również jako dodatek do lekkich letnich deserów, słodkich dań i koktajli
– mówi Ewa Chrzanowska, brand manager Herbapol-Lublin. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowe herbatki owocowe Herbapol Owocowy Dzbanek to hit letnich popołudni w gronie najbliższych! Specjalna, duża saszetka – piramidka, wystarczy na zaparzenie aż 1 litra pysznego napoju.

 

Marka Herbapol po raz kolejny wprowadza zimową edycję limitowaną syropów Zimowy Sekret, charakteryzującą się unikatowymi kompozycjami składników. Została ona wprowadzona w październiku br. i będzie dostępna w sprzedaży do lutego 2016 roku.

X