Jesteś tutaj

Serduszka WedLove

Marka Wedel przygotowała dla swoich konsumentów słodki prezent na początek nowego roku, bombonierkę WedLove. Została ona stworzona z myślą o wyjątkowych chwilach, w których pragniemy powiedzieć bliskim osobom coś miłego. Początek roku obfituje w takie okazje jak Święto zakochanych, czy Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet... Czekoladki w pięknym opakowaniu doskonale sprawdzą się w takich chwilach.  Bombonierka WedLove będzie dostępna w sprzedaży od początku 2014 roku. Gramatura bombonierki: 117 g.
 
LOTTE Wedel Sp. z o.o.
tel. 22 670 77 00
Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Wedel wychodząc naprzeciw potrzebom swoich konsumentów, od początku 2014 roku, wprowadzi produkty marek Pierrot i Bajeczny w zupełnie nowej odsłonie.

Słodycze to tradycyjne upominki komunijne. Mogą stanowić słodki podarunek, a także poczęstunek dla gości. Z okazji zbliżających się Pierwszych Komunii Świętych marka Solidarność oferuje specjalną kolekcję eleganckich bombonierek w dedykowanej szacie graficznej. Czekoladowe słodkości podkreślą uroczysty charakter święta i sprawią radość obdarowanym.

X