Jesteś tutaj

Rozgrzewające nowości na zimę od marki Herbapol

W zimowe mroźne dni z przyjemnością sięga się po rozgrzewające, aromatyczne napary. Malina, pigwa, imbir, a może dzika róża? Nowości marki Herbapol to bogaty wybór smaków, które w zależności od potrzeby czy nastroju można dowolnie komponować, tworząc swój ulubiony zimowy napój dla siebie i najbliższych.

Herbatki z linii Herbaciany Ogród to bogactwo smaku i aromatu zamknięte w torebkach. Trafiają do nich wyselekcjonowane i starannie zebrane owoce, które poddawane są dokładnej kontroli, a następnie pakowane tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. Wśród kompozycji smakowych znaleźć można m.in. aronię, żurawinę, dziką różę czy czarną porzeczkę z cytryną. Na szczególną uwagę zasługuje jednak klasyczna herbatka malinowa, która w tym roku zadebiutowała w nowym, większym opakowaniu. Duża, rodzinna paczka zawiera aż 40 torebek. 100% naturalnych składników oraz duże kawałki owoców malin gwarantują intensywny smak i aromat parzonego naparu. Ponieważ herbatka malinowa nie zawiera teiny, przez cały dzień mogą ją pić wszyscy domownicy, niezależnie od wieku.

Dla tych, którzy wolą sami dobierać i komponować smaki oraz ich intensywność, jest limitowana, jesienno-zimowa edycja syropów „Sekrety Smaku” w atrakcyjnej, zaprojektowanej specjalnie na ten sezon, szacie graficznej. Warto zwrócić uwagę na syrop, będący unikalnym połączeniem kwiatu lipy oraz miodu. To jedyny tak oryginalny smak dostępny na rynku, stworzony przez markę Herbapol z myślą o tych, którzy zimą szukają nowych inspiracji. Bez konserwantów i barwników, syropy marki Herbapol idealnie pasują jako dodatek do herbaty lub innych rozgrzewających napojów, jak grzane wino czy piwo. Dostępny tylko w tym sezonie jest również syrop o smaku pigwy, wzbogacony o witaminę C, który dodatkowo wzmocni odporność. Zimową atmosferę dopełni aromatyczny syrop „Dzika Róża” oraz „Imbir”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma „Herbapol-Lublin” wprowadziła do oferty swoich herbatek owocowych z linii Herbaciany Ogród dwa nowe warianty smakowe: Truskawka z poziomką oraz Imbir z pomarańczą i pigwą. Pierwszy z nich to intensywnie owocowe połączenie ulubionego przez Polaków smaku truskawki ze słodką poziomką. Z kolei herbatka o smaku imbiru z dodatkiem pomarańczy i pigwy ma wyrafinowany charakter i lekko korzenny, przyjemny smak. Oba warianty dostępne są w ofercie całorocznej. Opakowanie zawiera 20 torebek.

Syropy z linii Owocowa Spiżarnia marki Herbapol zostały wzbogacone o nowy składnik! Teraz, oprócz witaminy C, syropy zawierają także witaminę D. Zwana witaminą słońca, pełni bardzo ważną rolę w naszym organizmie; szacuje się, że jej niedobór może dotyczyć nawet 90% Polaków! Dlatego bardzo ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta, zawierająca pokarmy naturalnie bogate w witaminę D oraz produkty w nią wzbogacone. Syropy z nową formułą dostępne są we wszystkich standardowych wariantach smakowych w pojemności 420 ml.

X

Przeczytaj również